Rok szkolny 2016/2017

PŁYWANIE

 
KAROLINA NIEWIADOMSKA
3 miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży 50m st. dowolnym

ALICJA ZUBCZYŃSKA
Zimowe Mistrzostwa Śląska:
– 2 miejsce, 100m st. grzbietowym
– 2 miejsce, 200m st. grzbietowym

Mistrzostwa Szkół Sportowych:
– 2 miejsce, 200m st. grzbietowym
– 3 miejsce , 100m st. grzbietowym
– 2 miejsce sztafety 4 x 100 dowolnym

MANUELA KAŹMIERCZAK
Mistrzostwa Szkół Sportowych:
- Finał B, 10 miejsce, 200m st. dowolnym
– 2 miejsce sztafety 4 x 100 dowolnym

PATRYK ROŻENEK
Mistrzostwa Szkół Sportowych:
– 3 miejsce, 200m st. grzbietowym
– 3 miejsce , 100m st. grzbietowym

Zimowe Mistrzostwa Polski juniorów 15-letnich:
– 3 miejsce, 200m st. grzbietowym
– 3 miejsce, 100m st. grzbietowym

Zimowe Mistrzostwa Śląska:
– Mistrz Śląska w stylu grzbietowym

JAN STRĄCZEK
- Finalista Zimowych Mistrzostw Polski juniorów 15-letnich
- Finalista Mistrzostw Polski Szkół
- Mistrz Śląska w stylu motylkowym

ANITA WOJTASIK
1 miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady 50m st.motylkowym

JULIA JAJKO
Mistrzostwa Śląska 11-latków:
- 3 miejsce 100m st. klasycznym
- 3 miejsce 200m st. klasycznym
- Finalistka Mistrzostw Polski Szkół Sportowych w stylu klasycznym

EMILIA SZYDŁO
- 2 miejsce Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu
- Wielokrotna Finalistka Mistrzostw Polski Szkół Sportowych
- 2 miejsce sztafety 4 x 100 dowolnym Mistrzostw Polski Szkół

IGOR ROTKEGEL
Finalista Mistrzostw Polski Szkół Sportowych w stylu dowolnym

WIKTORIA FIZIA
2 miejsce sztafety 4 x 100 dowolnym Mistrzostw Polski Szkół

MATEUSZ WAWRZYNIAK
3 miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady 50m st. motylkowym

 
SZERMIERKA


SEBASTIAN MANDRYSZ
- 7 miejsce Pucharu Polski juniorów młodszych w szpadzie mężczyzn
- udział w Pucharze Europy juniorów młodszych w szpadzie mężczyzn

JAKUB KUREK
2 miejsce Mistrzostw Śląska młodzików w turnieju indywidualnym w szpadzie mężczyzn

 
SIATKÓWKA

  

JAKUB BUGAJSKI i BENIAMIN GRANIECZNY - 3 miejsce na Mistrzostwach Świata w Piłce Plażowej

 
DOMINIK WRÓBLEWSKI, KAMIL KONIECZNY
- 3 miejsce Mistrzostw Polski Szkół w piłce plażowej
- 1 miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady w siatkówce plażowej

KACPER HAJDER, SZYMON ŁACIOK
4 miejsce finału wojewódzkiego w piłce siatkowej plażowej w kategorii Młodzik

KAROLINA DZIWISZ, ZOFIA KOŁODZIEJ
2 miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady w siatkówce plażowej

MAKSYMILIAN GRANIECZNY, DAWID KRYPCZYK, JAKUB BARTOSIK, KAMIL NAWRAT i MAREK RYSZKA
3 miejsce Mistrzostw Śląska w mini siatkówce chłopców w kategorii trójek

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale