Inauguracja nowego roku szkolnego 2017/2018

Czwartego września o godzinie 900 w Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 rozległ się dzwonek wzywający uczniów do szkoły. Dzieci i młodzież wypoczęci, pełni zapału do ciężkiej i wytężonej pracy stawili się licznie na jego wezwanie, w oczekiwaniu by ten pierwszy dzwonek otworzył przed Nimi drzwi do intelektualnej uczty i wielkiej sportowej przygody.
Zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli będzie to rok szkolny pełen nowych wyzwań w związku z wchodzącą w życie reformą oświaty. Ale jak zawsze będzie to czas realizowania swoich pasji i zainteresowań, rodzenia się nowych przyjaźni, zdobywania umiejętności istotnych dla dalszego rozwoju.

W nowym roku szkolnym wszystkim życzymy dobrych ocen, nowych znajomości oraz wyrozumiałych nauczycieli. Aby czas spędzony w szkole był owocny i radosny, obfitujący w liczne sukcesy edukacyjne i sportowe, a codzienny wysiłek przynosił jak najlepsze efekty.

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale