Z działalności samorządu w roku szkolnym 2016/2017

Powitanie wiosny w naszej szkole

Powitanie wiosny w naszej szkole

2017-03-23 08:29

W dniu 21 marca w naszej szkole uczniowie klas 4-6 entuzjastycznie przywitali nową porę roku, biorąc udział w imprezie zorganizowanej przez SU. Duża sala gimnastyczna zakwitła w tym dniu jak budząca się do życia przyroda. Uśmiech ani na chwilę nie schodził z twarzy uczestników. Rywalizacja międzyklasowa angażowała nie tylko ciało, ale i umysł, bowiem konkurencje konkursowe miały charakter nie tylko sprawnościowy, wymagały także wiedzy. Szczególne zainteresowanie wzbudziły wybory Miss Wiosny 2017, w których udział wzięły nie tylko dziewczyny.

Stworki i potworki

Stworki i potworki

2016-11-21 23:12

W czwartek 27 października młodzież oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Szkoły Podstawowej zorganizowali zabawę taneczną pt. „Stworki i potworki”. Zgodnie z oczekiwaniami organizatorów impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Wszyscy uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i przebrali się w stroje różnych postaci filmowych i świata fantastyki. Młodzież świetnie spędziła wolny czas wśród swoich rówieśników, a SU już planuje kolejne imprezy.

Strony: | 1 |
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale