Rok szkolny 2015/2016

PŁYWANIE

  
Alicja Zubczyńska:
· brązowy medal 50m st. grzbietowym Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej
· wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska w stylu grzbietowym

Kacper Górnik - brązowy medal 50m st. grzbietowym Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Aleksander Wojaczek - brązowy medal 50m st. klasycznym Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Agnieszka Wojaczek:
· złoty medal 100m st. dowolnym Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej
· wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska

Mateusz Wawrzyniak - złoty medal 50m st. motylkowym Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Paweł Groborz - wicemistrz Śląska w stylu grzbietowym

Patryk Rożenek:
· brązowy medalista 50m st. grzbietowym Mistrzostw Polski Juniorów 13-letnich
· Mistrz Ślaska w stylu grzbietowym
· srebrny medal 50m st. grzbietowym Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Anna Karczmarzyk:
· finalistka A Mistrzostw Polski Juniorów 13-to letnich
· wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska

Jan Strączek - finalista B Mistrzostw Polski Juniorów 13-letnich

Oliwia Kosiorowska - finalistka B Mistrzostw Polski Juniorów 13-letnich

Emilia Szydło:
· złoty medal 50m st. motylkowym Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej
· mistrzyni Śląska w stylu motylkowym

Julia Jajko:
· srebrny medal 50m st. klasycznym Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej
· medalistka Mistrzostw Śląska w stylu klasycznym

Karina Knicz - brązowy medal 50m st. grzbietowym Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Julia Świstuń:
· brązowy medal Mistrzostw Polski Szkół, 100m st. dowolnym
· finalistka Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich
· mistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska

Bartosz Sawicki:
· złoty medal Mistrzostw Polski Szkół, 100m st. motylkowym
· srebrny medal Mistrzostw Polski Szkół, 200m st. dowolnym
· złoty medal Mistrzostw Polski Szkół, sztafety 4x100m st. dowolnym
· wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Śląska

Jędrzej Błądek:
· brązowy medal Mistrzostw Polski, 100m st. dowolnym
· złoty medal Mistrzostw Polski Szkół, sztafety 4x100m st. dowolnym
· wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
· finalista Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich

Szymon Rdzanek:
· złoty medal Mistrzostw Polski Szkół, sztafety 4x100m st. dowolnym
· wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
· finalista Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich

Karol Cwajna:
· złoty medal Mistrzostw Polski Szkół, sztafety 4 100m st. dowolnym
· wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
· finalista Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich

Adrian Gardyan:
· finalista Mistrzostw Polski Juniorów 16-letnich
· brązowy medal 50m st. grzbietowym Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej
· medalista Mistrzostw Śląska

PIŁKA SIATKOWA

 
Beniamin Granieczny i Jakub Bugajski - II miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w siatkówce plażowej

Filip Grygiel:
· członek kadry Narodowej, złoty medal mistrzostw Europy Wschodniej,
· złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2016

Kamil Konieczny, Dominik Wróblewski - I miejsce Mistrzostw Śląska w piłce plażowej

I miejsce Finału Gimnazjady w piłce plażowej: Beniamin Granieczny, Jakub Bugajski

II miejsce w półfinale wojewódzkiej Gimnazjady (I miejsce – rejon): Granieczny Beniamin, Bugajski Jakub, Grygiel Filip, Walawski Kacper, Tkocz Mateusz, Szymiczek Bartosz, Konopacki Kacper, Kmieciak Szymon

III miejsce w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej dziewcząt gimnazjum (I miejsce – rejon : Grzelak Wiktoria, Kuś Angelika, Dygdoń Sabina, Dziwisz Karolina, Kołodziej Zofia, Grychnik Martyna, Przeliorz Wiktoria, Karwacka Paulina, Skotnica Weronika, Szypuła Wiktoria, Bielaczek Karolina, Demel Julia

V miejsce Finału Gimnazjady w piłce plażowej (I miejsce – rejon): Zofia Kołodziej, Karolina Dziwisz

II miejsce w półfinale wojewódzkim w minisiatkówce chłopców (I miejsce – rejon):
Komorek Dominik, Buchta Mateusz, Martyna Marcin, Nowosielski Wojtek, Orzelski Marcin, Rakowski Dominik, Granieczny Maksymilian, Sobik Oskar, Brachman Marcin, Jeż Oliwier

SZERMIERKA

 
Sebastian Mandrysz:
· srebrny medal Indywidualnych Mistrzostw Śląska Młodzików
· złoty medal Drużynowych Mistrzostw Śląska Młodzików w szpadzie

Bartłomiej Musiolik, Kamil Huwer:
· brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Śląska Juniorów
· finaliści Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w szpadzie

II miejsce w finałowym turnieju województwa śląskiego minisiatkówki: Maksymilian Granieczny, Marek Ryszka, Dawid Krypczyk

Sztafetowe biegi przełajowe, szkoła podstawowa – dziewczęta - I miejsce finał rejonu, XIV miejsce finał wojewódzki
Skład drużyny: Emilia Szydło, Małgorzata Adamczyk, Alicja Bzowska, Weronika Mania, Alicja Zubczyńska oraz Manuela Kaźmierczak

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale