Rok szkolny 2015/2016


Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe:

 

  • Bartosz Sawicki      - laureat z matematyki
  • Bartosz Sawicki      - laureat z WOS-u
  • Bartosz Sawicki      - finalista z fizyki
  • Sabina Dygdoń       - półfinalistka z języka polskiego
  • Wiktoria Urbańczyk - półfinalistka z języka polskiego
  • Piotr Mosoń            - półfinalista z języka polskiego
  • Bartosz Sawicki      - półfinalista z języka angielskiego
  • Katarzyna Krauze   - półfinalistka z języka francuskiego
  • Krystyna Strączek  - półfinalistka z języka francuskiego
  • Olga Pawlak           - półfinalistka z języka francuskiego
  • Wiktoria Lizurej      - półfinalistka z języka francuskiego
  • Justyna Miszczak    - półfinalistka z języka francuskiego
  • Paweł Benisz          - półfinalista z języka francuskiego

 Regionalny konkurs fotograficzny "Z książką mi do twarzy":

  • Anna Szulc (IIIB)             - I miejsce (szkoły gimnazjalne)
  • Weronika Skupień (IIA)    - III miejsce (szkoły gimnazjalne)
  • Magdalena Grzybek (4a)  - III miejsce (klasy 4-6 SP)

Ogólnopolski konkurs

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus - Matematyka Plus

  • Małgorzata Adamczyk, Rafał Matys, Maurycy Żmijewski - laureaci I stopnia
  • Dawid Krypczyk - laureat II stopnia
  • Jakub Kiermaszek, Julia Wicherek, Julia Rzemieniak, Marek Ryszka, Kajetan Wawrzyniak - laureaci III stopnia
  • Jaromir Markovic - laureat IV stopnia
  • Agata Kubica, Kamil Twardzik, Manuela Kaźmierczak - laureaci V stopnia

 

III miejsce w 3 Powiatowym Konkursie Matematycznym - Arkadiusz Bojdak (3d SP)

 

II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym z Elementami Orientacji Sportowej "Szybki mózg" - Małgorzata Adamczyk i Manuela Kaźmierczak

 

I miejsce w XV Przeglądzie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży "Złoty Wawrzyn" 2016 - Adam Sojka (4a)

 

III miejsce w VIII edycji Rybnickiego Międzynarodowego Turnieju „Robotictournament” - drużyna w składzie: Zosia Cyran, Aleksander Różański, Robert Wyputa, Kamil Chmielowski

 

Międzyszkolny Konkurs "Mistrz pięknego czytania":

  • Karolina Karasek (6c)  - I miejsce spośród radlińskich szóstoklasistów
  • Andżelika Jania (6d)    - II miejsce spośród radlińskich szóstoklasistów
  • Natalia Przybyłek (5e) - I miejsce spośród radlińskich piątoklasistów
  • Zofia Grolik (4c)          - I miejsce spośród radlińskich czwartoklasistów
  • Karolina Grolik (4c)     - II miejsce spośród radlińskich czwartoklasistów
  • Anna Zwirecka (3d)     - I miejsce spośród radlińskich trzecioklasistów
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale