Gimnazjum

Relacja z Dźwirzyna od klasy IIC gimnazjum

Relacja z Dźwirzyna od klasy IIC gimnazjum

2017-05-24 09:11

Przygotowujemy się do nagrań. W powietrzu czuć przygodę, stres oraz lakier do włosów. Nagrywamy Macbetha w angielskiej wersji językowej, mamy mnóstwo rzeczy do przygotowania, na pewno nie będziemy się nudzić przez następne dni. Pogoda dotychczas sprzyja. Wyniki naszej pracy wkrótce ujrzą światło dzienne. Za nami pierwsze spotkanie z morzem, zwiedzanie cudownych ogrodów w Dobrzycy.

Egzamin gimnazjalny 2017

Egzamin gimnazjalny 2017

2017-04-21 11:33

Konkurs recytatorski w gimnazjum

Konkurs recytatorski w gimnazjum

2017-03-05 20:12

Pierwszego marca odbył się szkolny etap konkursu recytatorskiego dla uczniów gimnazjum. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy IIC, Patrycja Rosa, drugie - uczennica klasy IIIC, Natalia Muczyń, a trzecie - uczennica klasy IIIC, Emilia Dziembowska. Laureatki będą reprezentowały nasze gimnazjum na konkursie powiatowym, który odbędzie się 15 marca. Życzymy powodzenia!

Przez lądy i morza

Przez lądy i morza

2016-12-05 08:47

Rok 2016 jest obchodzony jako Międzynarodowy Rok Mapy. Jest to dobra okazja do popularyzacji mapy we wszystkich formach jej występowania. W związku z powyższym wydarzeniem, uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w konkursie geograficznym "Przez lądy i morza", organizowanym przez Zespół Szkół w Gogołowej, pod patronatem Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Wodzisławiu Śl. Konkurs składał się z dwóch etapów: szkolnego i powiatowego. W trakcie eliminacji szkolnych wyłoniona została grupa trzech najlepszych uczniów, którzy reprezentowali szkołę w finale. Byli to: Nikodem Augustyn z IIC, Marcin Dziwoki z IIIB i Bartłomiej Musiolik z IIIA.

Ogólnopolski Tydzień Kariery w Powiecie Wodzisławskim

Ogólnopolski Tydzień Kariery w Powiecie Wodzisławskim

2016-10-24 08:41

20 października klasa IIIC gimnazjum brała udział w warsztatach zorganizowanych przez PCKUiZ oraz ZST w Wodzisławiu Śl. Uczniowie zapoznali się z ofertą edukacyjną obu techników oraz mieli możliwość wykonywania zadań uczniów danych kierunków.

Klasa IIIB gimnazjum w Białym Dunajcu i Zakopanem

Klasa IIIB gimnazjum w Białym Dunajcu i Zakopanem

2016-10-12 08:48

Od 05.10 do 07.10 klasa IIIB gimnazjum była na wycieczce w Tatrach. Pogoda nas nie rozpieszczała. Właściwie przeżyliśmy w ciągu trzech dni trzy pory roku: środa była jesienna - padał deszcz ze śniegiem, czwartek to zima - mnóstwo śniegu, piątek - nieśmiałe przebłyski słońca - a więc wiosna. Jak spędziliśmy czas? Wyjechaliśmy kolejką na Gubałówkę, spacerowaliśmy po Krupówkach, odbyliśmy sześciogodzinną wyprawę Doliną Kościeliska do schroniska na Ornaku (w zimowej aurze!). W piątek wygrzaliśmy się i wymoczyli w aqua parku. Wieczory spędzaliśmy wspólnie w świetlicy pensjonatu, w którym mieszkaliśmy.

Strony: | 1 |
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale