Dźwirzyno - Reporterzy w akcji

  
Kolejni dziennikarze z naszego gimnazjum przybyli do Dźwirzyna. Swoją reporterską przygodę rozpoczęli od otwarcia umysłu na łonie natury. Jak na ambitnych młodych twórców przystało nie czekają, aż temat sam wpadnie im w ręce, lecz prowadzą własne badania i eksperymenty. O ich wynikach będziemy informować na bieżąco.

 

16.05.2016 - Dzień pierwszy

16.05.2016 - Dzień pierwszy

Swoją reporterską przygodę uczniowie klasy IIB rozpoczęli od otwarcia umysłu na łonie natury. Mimo porywistego wiatru umysły pozostały na swoich miejscach, co pozwoliło przystąpić do pierwszego etapu tworzenia czasopisma. Uzbrojeni w wiedzę teoretyczną zdobytą na zajęciach projektowych w szkole uczniowie rozpoczęli pracę w terenie. Myślą przewodnią ich działań będzie szeroko rozumiany sukces. Jak na ambitnych młodych twórców przystało nie czekają, aż temat sam wpadnie im w ręce, lecz prowadzą własne badania i eksperymenty.

17.05.2016 - Dzień drugi

17.05.2016 - Dzień drugi

Dzień drugi dziennikarskiej przygody uczniów klasy IIB! Dzisiaj obejrzeliśmy ogrody Hortulus w Dobrzycy. Najpierw spacerowaliśmy po pięknych ogrodach tematycznych - japońskim, angielskim, niebiesko - żółtym, wiejskim..., a później udaliśmy się do ogrodów krajobrazowych. Tutaj zachwycił nas żywy labirynt oraz wieża widokowa. Wyprawa do ogrodów Hortulus będzie tematem felietonu, który pojawi się w naszej gazecie.

Prezentacja projektu edukacyjnego

Prezentacja projektu edukacyjnego

Uczniowie naszej klasy, IIB gimnazjum, wzięli udział w warsztatach dziennikarskich, które miały miejsce w Dźwirzynie. Warsztaty te były ostatnim elementem projektu dziennikarskiego, który realizowaliśmy od września 2015r. i trwały od 15 do 22 maja. Celem naszych reporterskich działań było stworzenie gazety. Oczywiście znaleźliśmy też czas na odpoczynek i zwiedzanie ciekawych miejsc. Rezultaty projektu przedstawiliśmy uczniom naszego gimnazjum w czasie obchodów Dnia Dziecka. Naszym Rodzicom pokazaliśmy to, co zrobiliśmy na spotkaniu, które odbyło się 07.06.2016r.

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale