Z działalności samorządu w roku szkolnym 2015/2016

Aleja gwiazd

Aleja gwiazd

2016-06-21 00:17

W środę, 15 czerwca, Samorząd Uczniowski wraz z uczniami klas I i II gimnazjum sportowego zorganizował uroczystą galę Aleja Gwiazd 2013 - 2016, której celem było wręczenie odznaczeń wyróżniającym się uczniom klas trzecich. Na scenie pojawili się niezwykle inteligentni, młodzi, uzdolnieni i wyróżniający się swoją osobowością uczniowie. Zostali oni nagrodzeni w 23 kategoriach (min. szkolne ciacho, mistrz savoir vivre`u, superblondynka, dziewczyna z pazurem, szkolny śpioch, drapacz chmur, mistrz sceny, metamorfoza itp... ). Imprezę poprowadziły: Weronika Skotnica i Wiktoria Szypuła, a ożywiły ją występy artystyczne naszych uczniów.

Po wyborach w gimnazjum...

2016-06-21 00:07

Do udziału w wyborach do Samorządu Szkolnego uprawnionych było 147 gimnazjalistów. Zagłosowało 109 uczniów, co daje 74% frekwencję.

Dzień 1 czerwca w naszym gimnazjum!

Dzień 1 czerwca w naszym gimnazjum!

2016-06-01 23:01

Dzień 1 czerwca w naszym gimnazjum był dniem wolnym od nauki. Samorząd uczniowski zorganizował imprezę, na której zaprezentowano projekty edukacyjne, realizowane w bieżącym roku szkolnym. Po krótkiej przerwie, podczas konkursu Karaoke Show, uczniowie zaprezentowali swoje możliwości wokalne. Wystąpili przedstawiciele ośmiu klas, których oceniało jury.

Zbiórka dla Martyny

Zbiórka dla Martyny

2016-05-16 22:21

Samorząd Uczniowski gimnazjum przyłączył się do akcji charytatywnej, mającej na celu wsparcie naszej byłej uczennicy, Martyny Kozyrskiej, zmagającej się z ciężką chorobą. Gimnazjaliści zorganizowali kiermasz, na którym sprzedawane były okolicznościowe kartki na dzień matki oraz książki.

Powitanie wiosny w gimnazjum

Powitanie wiosny w gimnazjum

2016-03-30 08:25

21 marca Samorząd Uczniowski gimnazjum zorganizował dzień na luzie. Męska część naszej szkoły rozegrała na boisku szkolnym międzyklasowy turniej piłki nożnej. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych nie zrezygnowaliśmy! Zwyciężyła drużyna z klasy IIIB. Drugie miejsce zajęli przedstawiciele IIB, którzy byli pomysłodawcami meczu, a trzecie klasa IA. Odważne i pełne werwy dziewczyny, uczestniczyły w zajęciach aerobicu, prowadzonych przez panią Olę Patas.

8 Marca w gimnazjum

8 Marca w gimnazjum

2016-03-10 12:00

Drogie Panie oraz Koleżanki, dziękujemy Wam, że czynicie ten świat piękniejszym i lepszym - chłopaki z SU gimnazjum.

Dyskoteka

Dyskoteka

2016-02-26 12:58

3 lutego, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, odbyła się dyskoteka dla gimnazjalistów. Największe podziękowania składamy organizatorkom: Paulinie Czuchowskiej i Julii Kowalczyk oraz wszystkim, którzy chcieli się z nami bawić.

 Dzień szalonych fryzur i makijażu karnawałowego

Dzień szalonych fryzur i makijażu karnawałowego

2016-02-08 19:32

27 stycznia Samorząd Uczniowski zorganizował dzień szalonych fryzur i makijażu karnawałowego. Dziękujemy wszystkim odważnym i z poczuciem humoru, którzy nas w tym dniu nie zawiedli.

Ciekawe spotkanie z posłem p. Sobierajskim

Ciekawe spotkanie z posłem p. Sobierajskim

2016-01-26 16:44

Z inicjatywy przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego, Kamila Kelnera, 18 stycznia w naszej szkole odbyło się spotkanie gimnazjalistów z posłem p. Czesławem Sobierajskim, całkowicie poświęcone życiu i twórczości papieża - św. Jana Pawła II.

Mikołaj w gimnazjum

Mikołaj w gimnazjum

2015-12-22 08:50

W tym roku, bezpośrednio przed świętami Bożego Narodzenia, gimnazjalistów odwiedził św. Mikołaj ze swoją ekipą. Jednych nagrodził, drugich skarcił. Czy się poprawią w przyszłym roku?.....Zobaczymy.

Na spotkaniu w Urzędzie Miasta

Na spotkaniu w Urzędzie Miasta

2015-12-11 10:05

W zeszłym tygodniu zostaliśmy zaproszeni na spotkanie w Urzędzie Miasta. Gościem specjalnym był pan Wessel Badenhorst z Irlandii. Spotkanie dotyczyło projektu unijnego Urbact III, w którym uczestniczy nasze miasto. Celem projektu jest rozwój miasta, tak, aby stało się ono jak najbardziej atrakcyjne dla mieszkańców oraz nowych inwestorów. Jednym z zamierzeń projektu jest opracowanie lokalnego planu działania w zakresie „ożywiania centrum”.

Zdrowo, zdrowo andrzejkowo…

Zdrowo, zdrowo andrzejkowo…

2015-12-05 19:51

30 listopada gimnazjaliści, wraz z młodszymi kolegami ze szkoły podstawowej, świętowali andrzejki. Hitem dnia były, jak zawsze, andrzejkowe wróżby, ale nie tylko. Wielkim powodzeniem cieszyły się andrzejkowe wypieki – zdrowe i smaczne. Nie brakowało kruchych ciasteczek z ziarnami słonecznika i dyni. Były ciastka z rodzynkami, orzechami i miodem. Babeczki z warzywami okazały się strzałem w dziesiątkę, a słynne ciasto marchewkowe rozeszło się z prędkością światła. Było zdrowo i wesoło. Tego dnia nikt nie liczył kalorii.

 Światowy dzień pluszowego misia w gimnazjum

Światowy dzień pluszowego misia w gimnazjum

2015-11-26 20:25

Samorząd Uczniowski zaprosił w dniu 25 listopada również gimnazjalistów do wspólnej zabawy. Zaproponowany „powrót do dzieciństwa”, czyli czytanie na głos „Chatki Puchatka” A. A. Milne na lekcjach wychowawczych i napisanie przez nich nowej przygody Puchatka zaowocował również tym, że ich pluszowe niedźwiadki – symbol dzieciństwa zostały odkurzone i towarzyszyły im w tym dniu na lekcjach.

Światowy Dzień Uśmiechu

Światowy Dzień Uśmiechu

2015-10-05 08:40

2 października 2015r. przypadał kolejny Światowy Dzień Uśmiechu. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor znanego na całym świecie symbolu żółtej uśmiechniętej buzi, tzw. „smiley face”, stworzonej w 1963 roku. Samorząd Uczniowski gimnazjum zaproponował, aby w ten dzień uczniowie zamiast mundurka założyli ubrania w kolorze żółtym i przygotowali sporą dawkę uśmiechu.

Dzień Chłopca w gimnazjum

Dzień Chłopca w gimnazjum

2015-10-04 17:19

W środę 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopca. Z tej okazji Samorząd Uczniowski zorganizował teleturniej. Każda z klas musiała wystawić dwóch odważnych, męskich i z poczuciem humoru kandydatów, którzy wzięli udział w turnieju Radlin City Super Boys.

Strony: | 1 | 2 |
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale