Rok szkolny 2013/2014

PŁYWANIE


Jajko Jakub
– II miejsce Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
– wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska

Rożenek Patryk
– II miejsce Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
– wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska

Strączek Jan
– I miejsce Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
– wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska

Blokesz Jakub
– III miejsce Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Karczmarzyk Anna
– I miejsce Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Wuwer Zuzanna
– II miejsce Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Mrozik Natalia
- III miejsce Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Wojaczek Agnieszka
– III miejsce Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Kaźmierczak Manuela
– III miejsce Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Żybała Nikola
– finalistka Mistrzostw Polski
– wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
– I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Koral Julia
– finalistka Mistrzostw Polski
– wielokrotna mistrzyni oraz medalistka Mistrzostw Śląska
– I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Bury Kamil
– finalista Mistrzostw Polski
– mistrz oraz wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
– I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Marek Marcin
– finalista Mistrzostw Polski
– finalista Mistrzostw Polski Szkół Sportowych
– wielokrotny mistrz oraz medalista Mistrzostw Śląska
– I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Dębowski Szymon
– I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
– medalista Mistrzostw Śląska

Goniewicz Piotr
- I miejsce Wojewódzkiej Gimnazjady - rejon
– III miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
– medalista Mistrzostw Śląska

Ośliźlok Dawid
– III miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
– I miejsce Wojewódzkiej Gimnazjady - rejon

Jarosz Magdalena
- I miejsce Wojewódzkiej Gimnazjady - rejon
- wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska

Durczyńska Katarzyna
– finalistka Mistrzostw Polski
– finalistka Mistrzostw Polski Szkół Sportowych
– wielokrotna mistrzyni oraz medalistka Mistrzostw Śląska

Kamieniarz Weronika
– finalistka Mistrzostw Polski
– mistrzyni oraz wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
– I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Czaja Barbara
– finalistka Mistrzostw Polski
– finalistka Mistrzostw Polski Szkół Sportowych
– wielokrotna mistrzyni oraz medalistka Mistrzostw Śląska
– I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Kruszniewska Kinga
– I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
– mistrzyni Śląska

Turko Daria
– wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
– II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Adamczyk Zofia
– finalistka Mistrzostw Polski
– wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
– III miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Łotecka Aleksandra
- wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska

 
Sawicki Bartosz
– srebrny oraz 2 x brązowy medalista Mistrzostw Polski
– wielokrotny mistrz oraz medalista Mistrzostw Śląska
– II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Cwajna Karol
– finalista Mistrzostw Polski
– wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
– III miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Rdzanek Szymon
– finalista Mistrzostw Polski
– wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
– I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

Kaczmarczyk Julia
– finalistka Mistrzostw Polski
– wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska


SIATKÓWKA

 
I miejsce Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini siatkówce chłopców
(8m Mistrzostw Polski): Rakowski Szymon, Konieczny Kamil, Michalski Jakub, Dygdoń Jakub, Baluch Dawid, Wróblewski Dominik, Dziwoki Marcin, Łopatka Emanuel, Kokot Mateusz, Paprotny Grzegorz, Firut Łukasz

Maziarz Adam, Ferdyan Andrzej 
II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce plażowej 
I miejsce Wojewódzkiej Gimnazjady – rejon

Demel Patrycja, Molęda Marta
Finał Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce plażowej 
I miejsce Wojewódzkiej Gimnazjady - rejon

 
SZERMIERKA


Bartłomiej Cichaczewski

- I miejsce Indywidualnie Finału Wojewódzkiej Gimnazjady (szpada)
- I miejsce Drużyny Finału Wojewódzkiej Gimnazjady (szpada)

 
Przemysław Kotulski

- III miejsce Indywidualnych Mistrzostw Śląska Młodzików
- I miejsce Indywidualnie Finału Wojewódzkiej Gimnazjady (szpada)
- I miejsce Drużyny Finału Wojewódzkiej Gimnazjady (szpada)

Robert Szajthauer

- III miejsce Indywidualnie Wojewódzkiej Gimnazjady (szpada)
- I miejsce Drużynowych Mistrzostw Śląska Młodzików

Kaja Rok i Patrycja Kuśka

- III miejsce Drużyny Finału Wojewódzkiej Gimnazjady (szpada)

Szymon Grobelny
- I miejsce Drużynowych Mistrzostw Śląska Młodzików

Karol Mental
- III miejsce Drużynowych Mistrzostw Śląska Juniorów Młodszych

Sebastian Śmieja
- III miejsce Indywidualnych Mistrzostw Śląska
- I miejsce Drużynowych Mistrzostw Śląska Młodzików

 
GIMNASTYKA

 
Dawid Niżnik

- III miejsce Drużynowych Mistrzostw Polski

 
LEKKOATLETYKA


3 miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w sztafetowych biegach przełajowych chłopców: Lubszczyk Jakub, Wróblewski Kacper, Kokot Mateusz, Ostrzołek Jarosław, Nowak Adrian, Konieczny Kamil


 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale