Rok szkolny 2012/2013

Szczególne osiągnięcia sportowe uczniów ZSS w roku szkolnym 2012/13


Pływanie

 
GIMNAZJUM
1. Barbara Czaja
- finalistka Mistrzostw Polski Juniorów 14-to letnich w stylu klasycznym oraz zmiennym
- mistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
- II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
2. Weronika Kamieniarz
- finalistka Mistrzostw Polski Juniorów 14-to letnich w stylu motylkowym
- mistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
3. Zofia Adamczyk
- finalistka Mistrzostw Polski Juniorów 14-to letnich w stylu klasycznym
- wicemistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
4. Daria Turko
- finalistka Mistrzostw Polski Juniorów 14-to letnich w stylu grzbietowym
- wicemistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
- II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
5. Katarzyna Durczyńska
- finalistka Mistrzostw Polski Juniorów 14-to letnich w stylu klasycznym
- mistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
- I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
6. Kinga Kruszniewska
- finalistka Mistrzostw Polski Juniorów 14-to letnich w stylu motylkowym
- II miejsce. Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
7. Marcin Marek
- finalista Mistrzostw Polski Juniorów 15-to letnich w stylu klasycznym
- finalista Mistrzostw Polski Szkół Sportowych
- wicemistrz i wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
8. Kamil Bury
- finalista Mistrzostw Polski Juniorów 15-to letnich w stylu grzbietowym
- finalista Mistrzostw Polski Szkół Sportowych
- mistrz i wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
- I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
9. Szymon Dębowski
- finalista Mistrzostw Polski Juniorów 15-to letnich w stylu dowolnym
- II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
10. Dawid Ośliźlok
- brązowy medalista Mistrzostw Śląska
11. Julia Koral
- mistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
- II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
12. Magdalena Jarosz
- srebrna medalistka Mistrzostw Śląska
13. Marcin Kozubowicz
- II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady
14. Martyna Żarłok
- medalistka Mistrzostw Polski juniorów 15 letnich (3 srebrne medale),
- medalistka Mistrzostw Polski juniorów 16 letnich (2 srebrne,1 brązowy)
- mistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
- I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady

SZKOŁA PODSTAWOWA
1. Zuzanna Wuwer
- srebrna medalistka Mistrzostw Śląska
- I miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
2. Jan Strączek
- srebrny medalista Mistrzostw Śląska
- III miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
3. Patryk Rożenek
- brązowy medalista Mistrzostw Śląska
- III miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
4. Weronika Rzemieniak
- I miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej
5. Julia Kaczmarzyk
- I miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej


Siatkówka


I miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej drużyny chłopców
II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady w piłce plażowej chłopców


Szermierka


Wyniki indywidualne
1. Sebastian Hauder – brązowy medal Mistrzostw Polski Młodzików
2. Daniel Marcol
– II i III miejsce w Pucharach Polski Juniorów Młodszych
– V miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski Juniorów Młodszych za sezon 2012/13
– III miejsce w Międzynarodowym Turnieju Szermierczym w Pradze
3. Bartłomiej Cichaczewski
– złoty medal Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego,
– srebrny medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
4. Weronika Skorupa – srebrny medal Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego
5. Sebastian Śmieja – brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
6. Kuśka Patrycja – brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików

Wyniki drużynowe
1. Daniel Marcol – srebrny medal Mistrzostw Polski Juniorów
2. Sebastian Hauder, Szymon Grobelny, Sebastian Śmieja, Karol Mental – srebrny medal Mistrzostw Polski Młodzików
3. Bartłomiej Cichaczewski, Karol Blanik, Sebastian Hauder – brązowy medal Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików
4. Weronika Skorupa, Laura Boryczka, Aleksandra Siwoń – złoty medal Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w szpadzie dziewcząt
5. Bartłomiej Cichaczewski, Daniel Marcol, Karol Blanik – srebrny medal Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego w szpadzie chłopców

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale