Wydarzenia szkolne

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2012/2013

2013-06-28 11:35

„Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek, jutro wakacje, lekcje skończone!!!”

XIV Miniatury Teatralne w Buczkowicach

XIV Miniatury Teatralne w Buczkowicach

2013-05-26 14:24

W dniach 23 – 24 maja b.r. w Buczkowicach koło Bielska Białej odbywały się XIV MINIATURY TEATRALNE - Wojewódzki Przegląd Krótkich Przedstawień i Monodramów. W pierwszym dniu swoje przedstawienia i monodramy prezentowali uczniowie szkół podstawowych, w drugim – gimnazjów. Celem festiwalu jest budzenie fascynacji teatrem, popularyzacja kultury i piękna żywego słowa, rozbudzanie wyobraźni twórczej u dzieci i młodzieży oraz motywowanie ich do aktywnego udziału w kulturze.

Mamy kolejnych laureatów konkursów przedmiotowych

Mamy kolejnych laureatów konkursów przedmiotowych

2013-04-03 21:44

W tym roku szkolnym do ścisłego finału zakwalifikowało się 9 uczniów. W tej finałowej dziewiątce znalazła się uczennica Martyna Skiba, która próbowała swoich sił aż z trzech przedmiotów. Spośród tej licznej grupy finalistów troje gimnazjalistów sięgnęło po tytuł laureata: Ewa Stebel - laureatka Konkursu Przedmiotowego z Matematyki z Elementami Przyrody, Martyna Skiba - laureatka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego i z Biologii, Łukasz Konopka - laureat Konkursu Przedmiotowego z Historii.

Obóz sportowo-rekreacyjny Wisła 2013

Obóz sportowo-rekreacyjny Wisła 2013

2013-03-04 19:24

W drugim tygodniu ferii zimowych, w dniach od 17 do 24 lutego 2013r., uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie uczestniczyli w obozie zimowym w Wiśle. Dwadzieścia osiem osób z naszej szkoły, z uśmiechem na twarzach, razem z wychowawcami, wyjechało autokarem, w sobotę rano, sprzed Domu Sportu w Radlinie. Byli to głównie pływacy z klas czwartych, piątych i szóstych oraz drugich i trzecich klas gimnazjum.

Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

Finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych

2013-02-26 17:55

Przed uczniami naszej szkoły ostatni etap wojewódzkich konkursów przedmiotowych. Batalię o cenny tytuł laureata toczyć będą uczniowie, którzy zakwalifikowali się do ścisłego finału, czyli w etapie rejonowym uzyskali tytuł finalisty. Prezentujemy nazwiska finalistów, których ciężka praca została nagrodzona i będą reprezentować ZSS na najwyższym szczeblu.

Szkolne kolędowanie 2012

Szkolne kolędowanie 2012

2012-12-20 12:27

Coroczne kolędowanie to już tradycja naszej szkoły. Dwudziestego grudnia uczniowie, dyrekcja oraz grono pedagogiczne spotkali się na jasełkach. Zespół wokalny „Piramida” wprowadził widzów w świąteczny i uroczysty nastrój śpiewając piękne kolędy. Pani dyrektor Beata Klima złożyła wszystkim świąteczne i noworoczne życzenia. A potem? Przybyli kolędnicy.

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe - etap szkolny

Wojewódzkie konkursy przedmiotowe - etap szkolny

2012-12-06 18:31

Listopad był miesiącem, w którym uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych rozpoczęli batalię o tytuł laureata w wojewódzkich konkursach przedmiotowych. Ale, żeby zdobyć tytuł finalisty a potem laureata, najpierw musieli uzyskać pozytywne wyniki w szkolnych etapach konkursów. W naszej szkole również nie zabrakło uczniów chętnych, aby spróbować swoich sił. Z tej potyczki zwycięsko wyszła 27 osobowa grupa, która będzie reprezentować szkołę w etapach rejonowych, walcząc o tytuł finalisty.

Złoty medal za długoletnią służbę w zawodzie nauczyciela

Złoty medal za długoletnią służbę w zawodzie nauczyciela

2012-12-03 14:00

Złoty Medal za długoletnią służbę w zawodzie nauczyciela otrzymała mgr Iwona Dambiec - wicedyrektor naszej szkoły. Życzymy jej dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym.

III Ogólnopolski Mityng Pływacki Nauczycieli i Pracowników Oświaty

III Ogólnopolski Mityng Pływacki Nauczycieli i Pracowników Oświaty

2012-11-06 19:06

27 października tego roku o godz. 8:00 na basenie MOSiR w Radlinie stawili się pierwsi zawodnicy. Do Radlina przyjechało wielu zawodników reprezentujących różne oddziały ZNP i placówki oświatowe, z różnych stron Polski, z województw: mazowieckiego, dolnośląskiego, małopolskiego, wielkopolskiego, a także podlaskiego. Niektórzy rozpoczęli swój start po długiej i męczącej podróży.

Święto KEN w naszej szkole

Święto KEN w naszej szkole

2012-10-12 11:52

14 października obchodzimy Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Jest to święto wszystkich pracowników związanych z oświatą. Ponieważ w tym roku ten dzień przypada w niedzielę, to uczniowie Zespołu Szkół Sportowych postanowili uczcić święto już dzisiaj. Z tej okazji nauczyciele, pracownicy szkoły oraz brać uczniowska spotkali się na uroczystej akademii, by wspólnie świętować ten szczególny dzień.

Stypendia Burmistrza Miasta Radlin

Stypendia Burmistrza Miasta Radlin

2012-10-01 12:25

Na sesji Rady Miejskiej w Radlinie, w dniu 25 września br., zostały wręczone stypendia uczniom radlińskich szkół za wyniki w nauce. Stypendia są przyznawane na podstawie Uchwały Rady Miejskiej w Radlinie z dnia 2 września 2010r. w sprawie: Regulaminu przyznawania stypendiów Burmistrza Radlina za wyniki w nauce i wybitne osiągnięcia uczniom szkół, dla których organem prowadzącym jest Miasto Radlin. Mogą otrzymać je uczniowie klas VI szkół podstawowych oraz uczniowie klas III gimnazjum. Przyznawane są dwa razy w roku. Stypendia otrzymało aż 16 uczniów z naszej placówki.

Inauguracja nowego roku szkolnego 2012/2013 w ZSS

Inauguracja nowego roku szkolnego 2012/2013 w ZSS

2012-09-03 19:09

Trzeciego września, po długiej wakacyjnej przerwie, rozległ się pierwszy dzwonek wzywający uczniów do szkoły. Cała brać uczniowska zawitała w szkolne progi, aby rozpocząć lub kontynuować swoją edukację. Na szkolnym podwórku i korytarzach znowu zrobiło się gwarno i wesoło.

Strony: | 1 |
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale