Rok szkolny 2011/2012

PŁYWANIE  
Szkoła Podstawowa

  
Patryk Rożenek
II miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – 50m. st. grzbietowym
Trener Jacek Kuliński 

   
Tomasz Świecak
I miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – 50m. st. klasycznym
Trener Maciej Rojowski 

 
Eliza Kowalska
Finalistka Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych
Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 2 x 1 miejsce, 1 x 3 miejsce
Wielokrotna mistrzyni i medalistka Mistrzostw Śląska
I miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – 50m. st. motylkowym

  
Wiktoria Kaziszyn
II miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – 50m. st. klasycznym

  
Anna Szulc
III miejsce Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 letnich

Trener Wojciech Szulc

 
Zofia Adamczyk
Finalistka Mistrzostw Polski Szkół Podstawowych
Mistrzyni i wielokrotna medalistka Mistrzostw Śląska
I miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – 50m. st. klasycznym

  
Daria Turko
II miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej – 50m. st. grzbietowym
Medalistka Mistrzostw Śląska
Trener Danuta Gerlich (L4)

  
Gimnazjum

  
Martyna Żarłok
Letnie Mistrzostwa Polski 14-latków 3 x 1 miejsce
Zimowe Mistrzostwa Polski 15-latków 3 x 2 miejsce
Wielokrotna mistrzyni i medalistka Mistrzostw Śląska
I miejsce Wojewódzkiej Gimnazjady – 100m. st. grzbietowym
Trener Wojciech Szulc

  
Kamil Bury
Finalista Zimowych Mistrzostw Polski 14-latków
Wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Śląska

  
Szymon Dębowski
Finalista Zimowych Mistrzostw Polski 14-latków
Wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Śląska

 
Piotr Goniewicz
Medalista Mistrzostw Śląska

  
Marcin Marek
Finalista Zimowych Mistrzostw Polski 14-latków
Wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Śląska

 
Dawid Ośliźlok
Wielokrotny mistrz i medalista Mistrzostw Śląska

  
Anna Gajda
Medalistka Mistrzostw Śląska

  
Magdalena Jarosz
Medalistka Mistrzostw Śląska

 
Kamil Bugajski
Medalista Mistrzostw Śląska
Trener Jacek Kuliński

  
Jonasz Salamon
Mistrz i wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady – 50m. st. grzbietowym

  
Adam Kotowski
II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady – 50m. st. motylkowym

  
Szymon Andrejko
Mistrz i wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady – 100m. st. dowolnym

  
Marcin Kozubowicz
III miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady – 50m. st. klasycznym

  
Robert Zerzon
Wielokrotny medalista Mistrzostw Śląska
Trener Tomasz Buchta

 

II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady w pływaniu drużynowym chłopców 
V miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady w pływaniu drużynowym dziewcząt
II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady w dwuboju nowoczesnym chłopców
V miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady w dwuboju nowoczesnym dziewcząt

  
SZACHY

  
II miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady:
Angelika Dziodzio, Klaudia Buzderewicz

  
PIŁKA SIATKOWA

 
I miejsce Mistrzostw Polski w minisiatkówce:
Filip Grygiel, Jakub Bugajski, Benjamin Granieczny
Trener Bartosz Frątczak

    
I miejsce Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w minisiatkówce:
Piotr Dzierżęga, Michał Opiełka, Dawid Heliosz, Filip Grygiel, Kacper Walawski, Szymon Samsel, Piotr Robakowski, Dominik Matczak, Jakub Bugajski, Beniamin Granieczny, Rafał Wilk
Trener Witold Słanina

  
Mistrzostwa Śląska w mini siatkówce chłopców

  • I miejsce Filip Grygiel, Jakub Bugajski
  • II miejsce Mateusz Tkocz, Beniamin Granieczny, Kacper Walawski
  • III miejsce Jakub Michalski, Dominik Wróblewski

Trener Bartosz Frątczak 

   

I miejsce Wojewódzkiej Gimnazjady – powiat
Łukasz Panfil
, Kamil Margulski, Paweł Dzido, Łukasz Skotarek, Michał Paszenda, Szymon Orzoł, Jarosław Durczok, Daniel Gilner, Kamil Malec, Szymon Skupień, Bartosz Bednorz, Jacek Piecha, Klaudiusz Wodecki, Andrzej Ferdyan

  
SZERMIERKA

  
I miejsce Finału Wojewódzkiej Gimnazjady szpadzie dziewcząt i chłopców 

  • Agnieszka Karwacka, Oliwia Brewko, Paulina Ptaszyńska
  • Daniel Marcol, Tomasz Smoleń, Marek Radecki

Indywidualnie:
I miejsce Daniel Marcol
III miejsce Agnieszka Karwacka

 
Drużynowe Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych w szpadzie kobiet i mężczyzn

  • I miejsce Paulina Ptaszyńska Laura Boryczka
  • II miejsce Daniel Marcol, Tomasz Smoleń Kamil Cichaczewski

Trener Agata Maciończyk, Bolesław Mika, Krzysztof Urbański (L4)







 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale