Nauczanie zintegrowane

"Bezpieczne wakacje" konkurs

"Bezpieczne wakacje" konkurs

2012-06-21 21:24

19 czerwca 2012r. przedstawiciele klas pierwszych szkoły podstawowej wzięli udział w konkursie pt. "Bezpieczne wakacje". Nie tylko rywalizowali między sobą, ale także dzielili się swoją wiedzą na temat: jak bezpiecznie spędzić wakacje, aby we wrześniu wszyscy mogli spotkać się w szkole.

Uczniowie z klas 2b i 2c na wycieczce w Ochabach

Uczniowie z klas 2b i 2c na wycieczce w Ochabach

2012-06-20 17:25

19 czerwca 2012r. klasy 2b i 2c były na wycieczce w Ochabach, w parku rozrywki. Dream Park to miejsce, gdzie edukacja młodych jest prawdziwą przyjemnością. Zgromadzono tutaj wiele modeli miniatur oraz dinozaurów. Spacerując pomiędzy zielonymi alejkami, dzieci zdobywały wiedzę o dziejach naszej planety, życiu i przyczynach wyginięcia dinozaurów, czy stylów budownictwa.

Dzień Matki i Dzień Ojca w 1b

Dzień Matki i Dzień Ojca w 1b

2012-06-18 20:13

Uczniowie klasy 1b, 18 czerwca, zaprosili swoich rodziców do szkoły i wspólnie świętowali Dzień Matki i Dzień Ojca. Jak się bawili można zobaczyć na fotografiach.

Rodzinne spotkanie w klasie 1e

Rodzinne spotkanie w klasie 1e

2012-06-12 21:48

W dniu 5 czerwca uczniowie klasy 1e zaprosili swoich Rodziców na uroczystość z okazji Ich święta. Dzieci przedstawiły inscenizację pt. „Ambaras w bajkowym lesie”. Zaprezentowali również wierszyki okolicznościowe, tańce oraz piosenki. Piękne stroje zachwyciły wszystkich gości. Dzieci wręczyły swoim Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki.

Dzień Rodzica w klasie 1a

Dzień Rodzica w klasie 1a

2012-06-12 21:31

W dniu 11 czerwca 2012r. uczniowie klasy 1a gościli w szkole swych rodziców. Spotkanie odbyło się z okazji minionego Dnia Matki i zbliżającego się Dnia Ojca. Uczniowie recytowali wiersze, tańczyli i śpiewali. Przygotowali także własnoręcznie wykonany upominek. Zaproszona publiczność dziękowała gromkimi brawami. Po występach uczniów był czas na pogawędkę i słodki poczęstunek, o który zadbali rodzice.

Uczniowie klas pierwszych na wycieczce w Chorzowie

Uczniowie klas pierwszych na wycieczce w Chorzowie

2012-06-10 20:55

29 maja 2012r. uczniowie klas pierwszych wzięli udział w wycieczce do ZOO i Wesołego Miasteczka w Chorzowie. Są oni uczestnikami projektu „NIE TAKA MATMA STRASZNA, JAK JĄ MALUJĄ”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wycieczka do "Parku Leśnego u Kaczyny"

Wycieczka do "Parku Leśnego u Kaczyny"

2012-06-03 19:25

31 maja uczniowie klasy 1b i 1e uczestniczyli w wycieczce do „Parku Leśnego u Kaczyny” w Rogowie. Naszą przygodę w parku rozpoczęliśmy od wyprawy edukacyjnej po okolicznych terenach. Wyprawa zorganizowana była zaprzęgami konnymi i obejmowała zwiedzanie pobliskich okolic. Po powrocie z przejażdżki dzieci brały udział w zabawach i grach na świeżym powietrzu, przygotowanych przez opiekunów.

Dzień Matki w klasie 1c

Dzień Matki w klasie 1c

2012-05-30 23:00

Sto lat, sto lat przy dźwiękach gitary zabrzmiało w 1c z okazji Święta Matki!! Pierwszoklasiści wzruszyli serca mam recytując wiersze. Podziękowali za miłość, trud i cierpliwość. Efektem współpracy było wielkie serce, które przyozdobiło wspólny stół. Przy poczęstunku, dzieci wraz z mamami spędziły miłe chwile.

Ciąg dalszy morskiej przygody

Ciąg dalszy morskiej przygody

2012-05-29 22:43

Czas płynie bardzo szybko, a my coraz lepiej poznajemy Pomorze. Odwiedziliśmy strusie na farmie w Kniewie i byliśmy na całodniowej wycieczce w Łebie. Podróż trasą Słowińskiego Parku Narodowego uprzyjemniła nam przejażdżka meleksem. Spacer lasem zakończył się u stóp wydmy Łąckiej. Był czas na pamiątkowe zdjęcia i wspinaczkę na szczyt wydmy. Podziwiając piękne okolice dotarliśmy nad brzeg morza.

Pozdrowienia z "zielonej szkoły"

Pozdrowienia z "zielonej szkoły"

2012-05-25 23:47

Od 20 maja uczniowie klas III wraz z wychowawcami przebywają na wypoczynku śródrocznym w Jastrzębiej Górze. Zapraszamy na krótki fotoreportaż z nadmorskiej przygody!

"Dzień miłych słówek" w naszej szkole

"Dzień miłych słówek" w naszej szkole

2012-05-21 21:55

Piątek, 18 maja 2012r. upłynął w naszej szkole pod hasłem „Dnia Miłych Słówek”. Uczniowie klas pierwszych szkoły podstawowej mieli w tym dniu specjalne zadanie - szczególnie miło się do siebie zwracać. Wraz ze swoimi wychowawcami przygotowali przepiękne plakaty, na których wypisali i wymalowali w jaki sposób można grzecznie zwracać się do siebie nawzajem.

"Kibicuję fair play podczas zajęć sportowych" - konkurs plastyczny

"Kibicuję fair play podczas zajęć sportowych" - konkurs plastyczny

2012-05-21 20:45

18.05.2012 r. w Zespole Szkół Sportowych rozstrzygnięty został konkurs pod hasłem „Kibicuję fair play podczas zajęć sportowych”. Wzięli w nim udział uczniowie klas 1-3 szkoły podstawowej. Najpierw wychowawcy klas przeprowadzili wśród uczniów pogadanki dotyczące kodeksu dobrego kibica i zasad fair play podczas zawodów sportowych. Następnie zadaniem dzieci było wykonanie plakatów związanych z tematem.

Klasa 2d odwiedziła strażaków z Radlina

Klasa 2d odwiedziła strażaków z Radlina

2012-05-09 21:29

Klasa 2d pamiętała o dniu św. Floriana i z wielką przyjemnością odwiedziła Ochotniczą Straż Pożarną w Radlinie. Wycieczka była bardzo udana! Dowiedzieliśmy się jak wygląda ciężka i bardzo niebezpieczna praca strażaka. Wielką atrakcją był przejazd wozem strażackim z włączoną syreną (było głośno).

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla klas II

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla klas II

2012-04-27 22:19

26 kwietnia 2012r. w Szkole Podstawowej nr 3 odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas drugich. W tym roku konkurs przebiegał pod hasłem „Kubuś Puchatek, fajny miś”. Naszą szkołę reprezentował zespół w składzie: Małgorzata Adamczyk, Karolina Karasek, Karolina Siejok i Wiktoria Gajda.

Wielkanocne zwyczaje na Śląsku

Wielkanocne zwyczaje na Śląsku

2012-04-16 23:28

Klasa 2c uczestniczyła, w dniach od 27 marca do 4 kwietnia, w projekcie edukacyjnym „Wielkanoc”. Celem projektu było zapoznanie dzieci ze zwyczajami na Śląsku i przygotowanie dekoracji świątecznych. Zaproszono panią Lucynę Szłapka, która piękną gwarą śląską opowiedziała uczniom o zwyczajach i tradycjach na Śląsku dawniej. Zorganizowano także warsztaty florystyczne, które prowadziła pani Zuzanna Bytomska – mama naszej uczennicy. Powstały piękne dekoracje świąteczne.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale