Festiwal Nauki

Matematyka też może być przyjemna

 

       W dniu 16 czerwca 2011r. odbył się Festiwal Nauki zorganizowany w ramach projektu „Aktywny w życiu, aktywny w szkole” realizowanego wspólnie z Uniwersytetem Śląskim z funduszy Unii Europejskiej i „Kapitału Ludzkiego”.
W programie festiwalu przeprowadzono warsztaty dla klas I gimnazjum ZSS „Kopuły geodezyjne”. Warsztaty te poprowadziła Adrianna Gunia, pomagali jej uczestnicy projektu.
      Następnie organizatorzy pokazali wyreżyserowany i zrealizowany przez siebie film „Skaczące bomby - praktyczne zastosowanie matematyki”, głównym reżyserem filmu był Filip Kulawik a jego prawą ręką Krzysztof Pławecki.
      Kolejnym punktem programu był turniej „1 z 9”, wzorowany na telewizyjnym „1 z 10”.  Musiał to być turniej dla 9 uczestników ponieważ są trzy pierwsze klasy w naszej szkole i z każdej klasy było po trzech kandydatów. Do finału awansowali: Klaudia Witecha z klasy IA, Laura Boryczko z IB i Jacek Piecha z IB. Zwyciężczynią została Klaudia Witecha.

Zapraszamy na Festiwal Nauki

Nasza oferta

Warsztaty

Warsztaty

Zbliżamy się do końca

Rozpoczynamy turniej

Turniej trwa

Zacięta rywalizacja

Finał

Zwyciężczyni - Klaudia

 
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale