„Muzyczne Atelier na ludową nutę” … na bis

     9 czerwca 2011r. ponownie spotkaliśmy się na „Muzycznym Atelier na ludową nutę”, które było powtórzeniem grudniowego występu kończącego projekt „Starzykowe Izby”. Twórczyni scenariusza, Pani Urszula Paniczek, dodała jednak teksty i piosenki poświęcone Mamom, bo przecież nie tak dawno obchodziliśmy Ich święto.
     Zaproszenie Rodziców na występ dzieci to jeden z powodów powtórki „Muzycznego Atelier”, drugim był fakt nagrywania tegoż występu dla potrzeb Urzędu Marszałkowskiego (projekt „Starzykowe Izby”) przez ELECTRONIC ART – warszawską firmę zajmującą się produkcją filmową i telewizyjną. Oprócz występu dzieci nagrano również wywiady z osobami pracującymi w projekcie (koordynatorem CRIS, nauczycielami i uczniami), a także uwieczniono na filmie nasze Regionalne Izby – paradną izbę i kuchnię. Z całości materiału powstanie krótki film pokazujący przykłady dobrej praktyki w realizowaniu projektów unijnych. Cieszymy się, że projekt „Starzykowe Izby” wzbudził tak duże zainteresowanie.

                                                                              Teresa Wowra

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale