Rok szkolny 2010/2011

Pływanie

Mistrzostwa Śląska 14, 15 i 16-latków
 
Jonasz Salamon - finalista Mistrzostw Polski 14-latków
Kategoria 14-latków:
Salamon Jonasz:
Im 50m stylem grzbietowym
Im 100m stylem grzbietowym
Im 200m stylem grzbietowym (IIIm w kategorii seniorów)
IIm 50m stylem dowolnym
IIm 1500 stylem dowolnym
Andrejko Szymon - Im 100m stylem dowolnym
Kotowski Adam - IIIm 200m stylem motylkowym
Jonasz Salamon, Szymon Andrejko, Adam Kotowski i Wojciech Jabłoński wygrali sztafety:
Im 4x200m stylem dowolnym
Im 4x100m stylem dowolnym
Im 4x100m stylem zmiennym

Kategoria 15-latków:
Gołębiowski Remigiusz - IIm 1500m stylem dowolnym
Suchodolski Rafał - IIIm 200m stylem zmiennym
Remigiusz Gołębiowski, Rafał Suchodolski, Dawid Gardyan i Sebastian Rożyk -
IIm w sztafecie 2x200m stylem dowolnym
Wodecka Agnieszka - IIIm 50m stylem klasycznym


Mistrzostwa Śląska 12 i 13-latków 

Kategoria12-latków:

Szymon Dębowski - finalista Mistrzostw Polski 12-latków

Dawid Ośliźlok - IIm 100m stylem grzbietowym i IIIm 200m stylem grzbietowym
Szymon Dębowski - IIIm 100m stylem dowolnym i IIIm 200m stylem dowolnym

Dawid Ośliźlok, Bartłomiej Szuła, Piotr Goniewicz, Szymon Dębowski - Im w sztafecie 4x100m stylem dowolnym
Dawid Ośliźlok, Marcin Marek, Błażej Kacprzyk, Szymon DębowskiIm w sztafecie 4x100m stylem zmiennym

Kategoria 13-latków:
Martyna Żarłok:
Im 50m stylem motylkowym
Im100m stylem grzbietowym
Im 200m stylem grzbietowym
Im 100m stylem motylkowym
Kinga Rolnik – IIIm 200m stylem klasycznym


Mistrzostwa Śląska 11-latków 

Zofia Adamczyk – IIm 50m stylem klasycznym i IIIm 100m stylem klasycznym
Daria Turko, Zofia Adamczyk, Julia Andrejko i Paulina Karcz wgrały sztafety:

Im 4x50m stylem dowolnym

Im 4x50m stylem zmiennym

Mistrzostwa Śląska Młodzików 10-letnich 

Eliza Kowalska - wicemistrzyni oraz brązowa medalistka Mistrzostw Polski 10-latków

Najlepszą zawodniczką tych mistrzostw została Eliza Kowalska, która zwyciężyła na:
Im 50m stylem klasycznym
Im 50m stylem motylkowym
IIm 100m stylem klasycznym
IIm 100m stylem motylkowym
Bartosz Sawicki zajął w punktacji na najlepszego zawodnika 2 miejsce:
Im 50m stylem motylkowym
Im 100m stylem motylkowym
IIm 200m stylem dowolnym
IIm 100m stylem zmiennym
Weronika Rzemieniak, Eliza Kowalska, Anna Szulc, Martyna PieczkaIm w sztafecie dziewcząt 4x50m stylem zmiennym
Paweł Śmietana, Adrian Gardyan, Bartosz Sawicki, Grzegorz Fojcik - IIIm w sztafecie chłopców 4x50m stylem zmiennym

 

XXIII Międzynarodowy Miting Pływacki w Katowicach

Martyna Żarłok:
Im 50m stylem motylkowym
Im 200m stylem grzbietowym
Im 100m stylem grzbietowym
IIIm 100m stylem motylkowym
Szymon Dębowski:
Im 50m st. dowolnym
IIm 100m st. dowolnym
IIIm 50m st. klasycznym
Jonasz Salamon - III m 50m st. grzbietowym i III m 100m st. grzbietowym
Dawid Gardyan - IIIm 200m st. zmiennym


Liga Klubów Śląskich w pływaniu 10-latków

Eliza Kowalska - IIm 100m stylem zmiennym
Bartosz Sawicki - IIm 50m stylem dowolnym i IIm 100m stylem zmiennym
W końcowej indywidualnej klasyfikacji całego cyklu zawodów zajęli 2 m
iejsce.

Szermierka

Daniel Marcol z kl. IB Sportowego Gimnazjum – Im w Ogólnopolskim Turnieju Szermierczym o Puchar Ziem Północnych

Daniel Marcol z klasy IB Sportowego Gimnazjum - IIm wśród młodzików w Turnieju o Puchar Burmistrza Opola
 
Zobacz wyniki Mistrzostw Śląska szkół gimnazjalnych w szermierce - rok 2010

Gimnastyka

Dawid Niżnik z klasy 5a Sportowej Szkoły Podstawowej był w składzie drużyny Klubu Gimnastycznego „Radlin”, która zajęła II miejsce (tytuł w Wicemistrza Polski) w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn.
 

O szczególnych osiągnięciach ... czytaj też

 

 

Galeria Medalistow[1].ppt

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale