Mistrzostwa Śląska Pracowników Oświaty

Nauczyciele „na medal”

Nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie wzięli udział w Mistrzostwach Śląska Pracowników Oświaty w Pływaniu, które odbyły się w Siemianowicach Śląskich. Udział w tych zawodach zakończył się sukcesem, bowiem startujący nauczyciele zajęli wysokie lokaty w swoich kategoriach. Mianowicie:
· Iwona Serwotka – I miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym oraz I miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym,
· Wojciech Szulc - I miejsce na dystansie 50m stylem dowolnym oraz I miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym,
· Elżbieta Troniewicz - III m na dystansie 50m stylem klasycznym.
Natomiast w sztafecie 4x50m stylem dowolnym zajęli II miejsce (Iwona Serwotka, Elżbieta Troniewicz, Tomasz Patas, Wojciech Szulc).
Poszczególne miejsca zdobyte w konkurencjach indywidualnych i drużynowych pozwoliły uplasować się naszym nauczycielom na III miejscu w klasyfikacji generalnej na 11 drużyn. Stanowią oni prawdziwy wzór dla swoich wychowanków.

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować