Wydarzenia szkolne

Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

Zakończenie roku szkolnego 2009/2010

25 czerwca zakończyliśmy rok szkolny. Po ciężkiej całorocznej pracy uczniowie udają się na długo wyczekiwane wakacje.

Festyn szkolny

Festyn szkolny

22 maja 2010 na Placu Radlińskich Olimpijczyków w strugach deszczu odbył się już po raz czwarty festyn rekreacyjny Zespołu Szkół Sportowych.

Mistrzostwa Śląska Pracowników Oświaty

Nauczyciele wychowania fizycznego z Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie wzięli udział w Mistrzostwach Śląska Pracowników Oświaty w Pływaniu, które odbyły się w Siemianowicach Śląskich. Udział w tych zawodach zakończył się sukcesem, bowiem startujący nauczyciele zajęli wysokie lokaty w swoich kategoriach.

46 Cross Ostrzeszowski

Właśnie w tej imprezie wziął udział nauczyciel wychowania fizycznego w ZSS Łukasz Mika i w biegu na 6 km Mistrzostw Polski Nauczycieli kat. M-35 wywalczył II miejsce.

Kiermasz wielkanocny

Kiermasz wielkanocny

Można kupić przeróżne stroiki, kartki i świąteczne ozdoby wykonane własnoręcznie przez uczniów naszej szkoły i przez nauczycieli.

WOŚP w Radlinie

WOŚP w Radlinie

Pod tym znanym z poprzednich lat hasłem po raz kolejny w Radlinie zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jerzego Owsiaka.

Kiermasz świąteczny "z choiną"

Kiermasz świąteczny "z choiną"

W dniu 14 grudnia o godz. 11 nastąpiło uroczyste otwarcie świątecznego kiermaszu „z choiną”. Przybyłych gości powitała pani dyrektor Beata Klima, a w świąteczny nastrój wprowadził nas zespół wokalny „Piramida”, który zaśpiewał przepiękne kolędy.

więto KEN w naszej szkole

więto KEN w naszej szkole

14 października 2009 r., w dniu święta pracowników oświaty, uczniowie i nauczyciele spotkali się na uroczystej akademii.

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2009/2010

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2009/2010

Pierwszego września, po długiej wakacyjnej przerwie, rozległ się pierwszy dzwonek. Cała brać uczniowska zawitała w szkolne progi, aby rozpocząć lub kontynuować swoją edukację. Na szkolnym podwórku znowu zrobiło się gwarno i wesoło.

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale