Wydarzenia

Zakończenie roku w świetlicy

Zakończenie roku w świetlicy

2017-06-19 13:41

W dniu 12.06.2017 r. w świetlicy szkolnej odbyło sie zakończenie roku szkolnego 2016/ 2017 naszych świetliczaków. Wszystkie dzieci klas pierwszych otrzymały dyplomy i drobne upominki. Przygotowaliśmy poczęstunek w formie waty cukrowej i słodyczy zasponsorowanych przez Urząd Miasta Radlin i panią Naczelnik Halinę Mizię. Było miło, kolorowo i zabawnie.

Z okazji Dnia Matki najlepsze życzenia

Z okazji Dnia Matki najlepsze życzenia

2017-05-11 14:59

Świetlica szkolna życzy wszystkim mamom dużo zdrowia i szczęścia w dniu ich święta

Laureaci konkursu „W krainie krasnoludków”

Laureaci konkursu „W krainie krasnoludków”

2017-04-28 19:35

W dniu 27.04.2017 roku w Zespole Szkół W Rydułtowach uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w rozdaniu nagród w Powiatowym Konkursie Plastycznym „W krainie krasnoludków”. Wśród nagrodzonych znaleźli się: Aleksander Kaszuba z kl.1c – II miejsce, Sandra Wojciechowska z kl.1c – III miejsce oraz Greta Szczepanik z kl.1a zdobyła wyróżnienie.

Konkurs plastyczny "W Bałwankowie" rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny "W Bałwankowie" rozstrzygnięty

2017-03-06 16:39

3 marca 2017 r. nastąpiło rozstrzygnięcie Konkursu Plastycznego „W Bałwankowie”. Konkurs został zorganizowany przez świetlicę szkolną i polegał na przygotowaniu przez uczniów z przedszkoli i szkół podstawowych bałwanków. Ze względu na to, że na konkurs nadesłanych zostało wiele przepięknych kolorowych prac, Komisja Konkursowa miała niełatwe zadanie. Komisja brała pod uwagę pomysł, różnorodność technik i materiałów wykorzystanych w pracy.

Jak zmienia się nasza świetlica

Jak zmienia się nasza świetlica

2017-02-01 15:09

Podczas ferii zimowych panowie konserwatorzy położyli panele podłogowe w gimnazjalnej części świetlicy. Zrobiło się przytulnie i bardzo przyjemnie. W najbliższym czasie dokupimy jeszcze parę dodatków upiększajacych to pomieszczenie. Będziemy na bieżąco dokumentować nowości w aktualnościach ze świetlicy.

Świąteczne życzenia

Świąteczne życzenia

2016-12-15 12:51

Świetlica ZSS w Radlinie życzy radosnych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia wszystkim wychowankom i ich rodzicom.

Międzyszkolny konkurs "Mój pluszowy miś" rozstrzygnięty

Międzyszkolny konkurs "Mój pluszowy miś" rozstrzygnięty

2016-12-09 11:21

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia dnia 8 grudnia 2016r. w świetlicy szkolnej miało miejsce podsumowanie konkursu plastycznego „Mój pluszowy miś”. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci młodszych - napłynęło około 100 prac z świetlic i przedszkoli z Radlina, Głożyn, Obszar, Rydułtów i Marklowic.

Konkurs plastyczny "Psie smutki" rozstrzygnięty

Konkurs plastyczny "Psie smutki" rozstrzygnięty

2016-10-28 14:58

27 października 2016 r. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu "Psie smutki", w którym uczniowie naszej szkoły zdobyli czołowe miejsca: Greta Szczepaniak z kl.1a,Wiktoria Zimoń z kl.2b, Paulina Gajda z kl.5c, Maja Masiubańska z kl.3e i Alan Stępniak z kl.5c.

Zaproszenie do udziału w konkursie "Mój pluszowy miś"

Zaproszenie do udziału w konkursie "Mój pluszowy miś"

2016-10-27 19:00

ŚWIETLICA ZESPOŁU SZKÓŁ SPORTOWYCH W RADLINIE ZAPRASZA DZIECI PRZEDSZKOLNE ORAZ UCZNIÓW KLAS I-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ DO UDZIAŁU W KOLEJNEJ EDYCJI KONKURSU PLASTYCZNEGO „MÓJ PLUSZOWY MIŚ”.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

2016-09-30 09:06

Dziś na świetlicy obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Z tej okazji świetliczaki zaprosiły do siebie na zajęcia grupę przedszkolną Smerfy. Na początku wszyscy wysłuchaliśmy opowiadania „Owocowa uczta” z serii Kubusia Puchatka. Następnie wspólnie rozwiązaliśmy krzyżówkę.

Wakacje tuż, tuż

Wakacje tuż, tuż

2016-06-21 16:21

W piątek, 17.06.2016r., w świetlicy szkolnej zostało zorganizowane uroczyste pożegnanie świetliczaków przed wakacjami. Dzięki pomocy firm: „Wodociągi” oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa „Marcel” w Radlinie mogliśmy naszym wychowankom zakupić trochę niespodzianek. Radość dzieci i uśmiechy na ich twarzach były największym podziękowaniem dla wychowawców za cały rok pracy.

Wizyta funkcjonariusza policji na świetlicy

Wizyta funkcjonariusza policji na świetlicy

2016-05-20 13:25

Świetlicę szkolną odwiedził p. Wojciech Lach, funkcjonariusz komisariatu policji w Radlinie. Przeprowadził on z uczniami klas pierwszych pogadankę na temat bezpieczeństwa. Dzieci miały możliwość obejrzenia filmu, w którym poruszane były kwestie bezpieczeństwa na drodze. Później p. Wojciech pouczał jak należy się zachować w różnych sytuacjach, które mogą stwarzać potencjalne zagrożenie np. rozmowa z nieznajomym, czy otwieranie drzwi obcym podczas nieobecności rodziców.

Konkurs ekologiczny w świetlicy szkolnej

Konkurs ekologiczny w świetlicy szkolnej

2016-05-05 22:16

29 kwietnia 2016 r. odbył się w świetlicy szkolnej konkurs ekologiczny zorganizowany przez panie ze świetlicy oraz panią mgr A. Wołowiec dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich naszej szkoły. Celem konkursu było wyrabianie właściwych postaw wobec środowiska i uświadomienie dzieci o konieczności ochrony przyrody.

Zabawy ruchowe i integracyjne na boisku szkolnym

Zabawy ruchowe i integracyjne na boisku szkolnym

2016-04-08 13:59

Dzieci przebywające na świetlicy szkolnej w pogodny dzień uczestniczyły na boisku szkolnym w różnych zabawach z piłką. Pod opieką pani Kasi rozegrano mecz w dwa ognie. Dzieci miło i przyjemnie spędziły czas korzystając z pobytu na świeżym powietrzu.

Z działalności Klubu Młodego Czytelnika w świetlicy szkolnej

Z działalności Klubu Młodego Czytelnika w świetlicy szkolnej

2016-04-08 13:29

Świetlica szkolna włączyła się po raz kolejny w program "Książki naszych marzeń". Dzieci wypożyczyły z biblioteki książkę pt. „ Kajtkowe przygody” i razem z panią Lucyną czytały przygody jej bohaterów. Słuchając swoich wybranych i ulubionych baśni mogą uruchomić wyobraźnię i kreatywność oraz wzorować się na pozytywnych postawach bohaterów literackich.

Strony: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale