Rok szkolny 2009/2010

PŁYWANIE

  

Eliza Kowalska - 3-krotna mistrzyni Śląska dzieci 10-letnich, najlepsza zawodniczka mistrzostw

Szymon Dębowski - mistrz Śląska młodzików 12-letnich

Dawid Ośliźlok - 3 miejsce mistrzostw Śląska młodzików 12-letnich

Aleksandra Głomb - 2 miejsce mistrzostw Śląska juniorów 13-letnich

Jonasz Salamon - wicemistrz Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 14-letnich, wielokrotny mistrz Śląska

Roksana Pędzich - 2 miejsce mistrzostw Śląska juniorów 14-letnich

Agnieszka Wodecka - 3 miejsce mistrzostw Śląska juniorów 14-letnich


  Mistrzostwa Śląska 11-latków w pływaniu

  
Szymon Dębowski - III miejsce
na dystansie 50m stylem dowolnym
Sztafeta chłopców
(Szymon Dębowski, Bartłomiej Szuła, Dawid Ośliźlok, Piotr Goniewicz) - cztery srebrne medale w konkurencji 4x50m stylem dowolnym 

Sztafeta chłopców (Dawid Ośliźlok, Marcin Marek, Błażej Kacprzyk, Szymon Dębowski) - srebrny medal na dystansie 4x50m stylem zmiennym
 

Mistrzostwa Śląska 12-latków w pływaniu

  
Aleksandra Głomb - II miejsce
na 100 m stylem grzbietowym 
Aleksandra Głomb - III miejsce
na 200 m stylem grzbietowym  
Sztafeta dziewcząt
(Martyna Skiba, Aleksandra Głomb, Partycja Wróblewska, Kinga Rolnik) 2 x III miejsce na dystansach 4x100 m stylem dowolnym oraz 4x100 m stylem zmiennym

 

Mistrzostwa Śląska 13-latków w pływaniu  

 

Jonasz Salamon - 3 x I miejsce na dystansach 100 i 200 m stylem grzbietowym oraz 100 m stylem motylkowym
Jonasz Salamon - II miejsce
na dystansie 50 m stylem motylkowym
Sztafeta chłopców
(Jonasz Salamon, Robert Zerzon, Szymon Andrejko oraz Wojciech Jabłoński)II miejsce na dystansie 4x100 m stylem dowolnym

 

Zimowe Mistrzostwa Śląska Open i Juniorów 14, 15 i 16 lat

  
Agnieszka Wodecka z kl. II A gim. - II miejsce
100m stylem klasycznym
Bartosz Matuła z kl. III A gim. - III miejsce
50m stylem motylkowym
Sztafeta chłopców
(Obracaj Krystian, Matuła Bartosz, Kolorz Jakub, Przybył Kacper) - II miejsce 4x200m stylem dowolnym
Sztafeta chłopców (
Obracaj Krystian, Matuła Bartosz, Kolorz Jakub, Przybył Kacper) - II miejsce 4x100m stylem dowolnym
Sztafeta chłopców
(Obracaj Krystian, Matuła Bartosz, Kolorz Jakub, Rduch Błażej) II miejsce 4x100m stylem zmiennym

 

Zawody pływackie Liga Szkół Gimnazjalnych

  
Jonasz Salamon2 x I miejsce
na dystansach 200m stylem grzbietowym oraz 400m stylem dowolnym
Roksana Pędzich2 x I miejsce
na dystansach 100m stylem motylkowym oraz 400m stylem dowolnym
Agnieszka Wodecka - I miejsce
na dystansie 50m stylem klasycznym
Klaudia Strzałkowska - II miejsce
na dystansie 100m stylem motylkowym
Rafał SuchodolskiII miejsce
na dystansie 200m stylem grzbietowym
Agata Myśliwiec - II miejsce
na dystansie 100m stylem zmiennym
Szymon AndrejkoIII miejsce
na dystansie 50m stylem klasycznym
Dawid Gardyan - III miejsce
na dystansie 100m stylem zmiennym
Bartosz Matuła - 2 x III miejsce
na dystansach 200m stylem grzbietowym oraz 100m stylem zmiennym
Dominika PytelII miejsce
na dystansie 50m stylem klasycznym
Sztafeta chłopców
(Jakub Kolorz, Bartosz Matuła, Kacper Przybył, Krystian Obracaj) - III miejsce na dystansie 4x100m stylem dowolnym

 

SZERMIERKA

 

Mistrzostwa Śląska Juniorów w Szpadzie

  
Mateusz Rok - złoty medal w turnieju drużynowym szpadzistów
Marek Zabawa - złoty medal w turnieju drużynowym szpadzistów
Wiktoria Strójwąs - srebrny medal w turnieju drużynowym szpadzistek

  
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Szpadzie

 
Mirosława Gojny - srebrny medal i tytuł wicemistrzowski w turnieju indywidualnym szpadzistek

 
Turniej Szpadzistów o Puchar Burmistrza Opola

 
Mirosława Gojny - II miejsce w kategorii juniorek młodszych

 

 PIŁKA SIATKOWA

 

Półfinał Mistrzostw Polski Kadetów

 

 INNE ZAWODY

 

Drużynowe Mistrzostwa Śląska w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn

  
I miejsce - Dawid Niżnik z klasy 4a i Szymon Kmieciak z klasy 3c

 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Województwa Śląskiego 

 

szkoła podstawowa:
II miejsce
 finału sztafetowych biegów przełajowych - chłopcy,

III miejsce półfinału turnieju „Gier i zabaw”, 
III miejsce drużynowych zawodów pływackich – dziewczęta, 
V mmiejsce drużynowych zawodów pływackich – chłopcy, 
IV miejsce półfinału piłki siatkowej – chłopcy

gimnazjum:

X miejsce finału drużynowych zawodów pływackich – dziewczęta, 
III miejsce finału drużynowych zawodów pływackich – chłopcy, 
III miejsce półfinału piłki siatkowej – chłopcy, 
II miejsce półfinału piłki ręcznej – chłopcy,
finał badminton – chłopcy. 

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale