Gimnazjum

Pożegnanie klas III

Pożegnanie klas III

24 czerwca uczniowie klas trzecich Sportowego Gimnazjum pożegnali nauczycieli i szkolne mury, w których spędzili swoje młodzieńcze lata.

Egzamin gimnazjalny 2010

Egzamin gimnazjalny 2010

27 kwietnia trzecioklasiści z naszego gimnazjum przystąpili do końcowego Egzaminu Gimnazjalnego.

Festiwal nauki „Cywilizacja liczb”

Festiwal nauki „Cywilizacja liczb”

Od października 2009r., 38 uczniów gimnazjum ZSS przystąpiło do projektu edukacyjnego „Aktywny w szkole – aktywny w życiu”. W ramach tego projektu uczniowie poszerzają swoje wiadomości i doskonalą umiejętności z bloku przedmiotów ścisłych. Pracują w trzech sekcjach: matematyczno-naukowej, informatycznej i przedsiębiorczości. Wszyscy mają przydzielone określone prace i zadania. Dotychczasowymi wynikami i efektami swojej pracy uczestnicy projektu podzielili się ze swoimi kolegami już 2 lutego bieżącego roku, organizując Festiwal Nauki „Cywilizacja liczb”.

„Szkolny Mistrz Ortografii”

„Szkolny Mistrz Ortografii”

W dniu 3 grudnia 2009 r. odbył się konkurs „Szkolny Mistrz Ortografii” dla uczniów gimnazjum. W tym roku w zmaganiach z zasadami ortograficznymi i interpunkcyjnymi wzięło udział 14 uczestników z klas I-III gimnazjum. Tym razem uczniowie zmierzyli się tylko z tekstem dyktanda o „Próżniaku- melomanie”.

III miejsce w konkursie literackim

III miejsce w konkursie literackim

Uczeń klasy III b Sportowego Gimnazjum Andrzej Serwotka zajął III miejsce w konkursie literackim na opowiadanie fantazy, zatytułowane "Nekromanta".

Konkursy przedmiotowe

Gimnazjaliści - uczniowie ZSS, którzy zakwalifikowali się do rejonowego etapu konkursu przedmiotowego.

Kwestowanie na cmentarzu

Kwestowanie na cmentarzu

1 listopada gimnzjaliści z naszej szkoły kwestowali na cmentarzu. Zebrane pieniądze zostały przekazane dla dzieci i młodzieży z Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych w Wodzisławiu Śląskim.

Dyskoteka szkolna

Pierwszego października 2009 r. bawiliśmy się na dyskotece szkolnej. Samorząd Uczniowski zorganizował dla gimnazjalistów zabawę z okazji Dnia Chłopca. Podczas imprezy odbył się „chrzest” pierwszych klas gimnazjalnych.

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale