Klasy IV - VI

Pożegnanie uczniów klas VI

Pożegnanie uczniów klas VI

24 czerwca uczniowie klas szóstych Sportowej Szkoły Podstawowej pożegnali nauczycieli i szkolne mury, w których spędzili wiele lat.

Powiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych Powiatu Wodzisławskiego

Powiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych Powiatu Wodzisławskiego

W czwartek 6 maja, w naszej szkole odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny Szkół Podstawowych Powiatu Wodzisławskiego, pod hasłem „Liczby rządzą światem”. Jego celem było doskonalenie i popularyzacja wiedzy i umiejętności matematycznych wśród uczniów szkół podstawowych.

Dzień Ziemi

Dzień Ziemi

Na spotkaniu podsumowano działalność ekologiczną w roku szkolnym 2009/2010 oraz nadano tytuł "EKOLOGA ROKU" uczniom, czynnie biorącym udział w pracach Ligi Ochrony Przyrody oraz w konkursach ekologicznych.

Miejski Konkurs Recytatorski

Miejski Konkurs Recytatorski

30 marca 2010 roku odbył się w naszej szkole Miejski Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. O miano najlepszych walczyli uczniowie wszystkich radlińskich szkół podstawowych.

Szkolny Konkurs Recytatorski

Szkolny Konkurs Recytatorski

25 marca w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej. Piękną recytację przygotowało aż trzydzieścioro uczniów.

"Boże Narodzenie w poezji i kolędzie"

"Boże Narodzenie w poezji i kolędzie"

W dniu 14 stycznia 2010 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Radlinie-Głożynach odbył się międzyszkolny konkurs pt. "Boże Narodzenie w poezji i kolędzie". Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Dorota Stasiowska z kl. 5 c, Sara Durczok, Julia Fronczek i Natalia Wojciechowska z kl. 5 d.

"Szkolny Mistrz Ortografii"

"Szkolny Mistrz Ortografii"

Trzeciego grudnia 2009 r. po raz kolejny uczniowie klas IV – VI szkoły podstawowej postanowili zmierzyć się z pułapkami polskiej ortografii. W tym roku "Szkolny Mistrz Ortografii" musiał bezbłędnie napisać dyktando pt. „Sen”.

Konkurs interdyscyplinarny

Uczniowie ZSS, którzy zakwalifikowali się do rejonowego etapu konkursu interdyscyplinarnego.

Dyskoteka andrzejkowa

Dyskoteka andrzejkowa

12 listopada bawiliśmy się na dyskotece szkolnej, którą przygotował dla nas Samorząd Uczniowski. Były wróżby andrzejkowe. Wszyscy doskonale się bawili.

Program profilaktyczny

Program profilaktyczny

30 października 2009r. w naszej szkole odbyła się prelekcja dotycząca programu profilaktycznego „Fajne dzieci nie jedzą śmieci”. Celem projektu jest propagowanie zdrowego odżywiania wśród dzieci i młodzieży.

W Parku Miniatur

W Parku Miniatur

Rano, 12 października 2009 r., uczniowie klas 4a, 4b, 5c, 5d zebrali się na parkingu MOK’u w Radlinie, by rozpocząć wycieczkę do Parku Miniatur w Inwałdzie.

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale