Pływacy

MEDALIŚCI MISTRZOSTW POLSKI 
  
Uczniowie Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie


1. Wilk Aleksandra
– IIIm 100m st. klas. – 1992 KMP 11-latków Radlin
2. Wilk Aleksandra
– IIm 100m st.mot. – 1993 ZMP Juniorów 12-letnich Racibórz
3. Stachyra Agata
- IIm 100m.st.klas.
- IIIm.200m.st.zm.– 1996 LMP Juniorów 12-letnich Szczecin
4. Fojcik Paweł
- IIIm 50m st. dow. - 1996 KMP 11-latków Radlin
5. Rek Przemysław
- IIIm 100m st. mot. 1996 KMP 11-latków Radlin
6. Rek Radosław
- IIIm 200m st. dow.
- IIIm 100m st. zm. 1997 KMP 11-latków Radlin
7. Woś Mirosław
- IIm 200m st. mot. 1997 ZMP 14-latków Szczecin
8. Tarasek Iga
– IIm 100m st. mot. 1998 LMP 12-latków Świdnik
9. Rek Radosław
- Im 200m st. zm. 1998 LMP 12-latków Świdnik
10. Tarasek Iga
- IIm 100m st. mot. 1999 MPSzk. Racibórz
11. Serwotka Iwona
- IIIm 200m st. zm. 2000 MPSzk. Racibórz
12. Tarasek Iga
- IIm 200m st. mot. 2000 MPSzk. Racibórz
13. Bugdoł Ewa
- Im 200m st. mot.
- IIm 100m st. mot.
- IIIm 50m st. mot. 2001 MPSzk. Racibórz
14. Taterka Marta
- IIIm 100m st. dow. 2001 LMP 13-latków Gdynia
15. Jasiak Artur
- IIm 100m st. mot. 2001 MPSzk. Racibórz
16. Taterka Marta
- IIm 100m st. dow.
- IIIm 200m st. dow. 2001 MPSzk. Racibórz
17. Klecha Dawid
- IIIm 100m st. klas. 2002 KMP 11-latków Radlin
18. Jurecki Michał
- IIIm 100m st. mot. 2002 MPSzk. Racibórz
19. Dębińska Anna
- IIIm 50m st. klas. 2003 LMP Juniorów 14-letnich Puławy
20. Kulińska Beata
- IIm 200m st. grzb. 2003 LMP Juniorów 14-letnich Puławy
21. Klecha Dawid
- Im 100m st. klas.
- Im 200m st. klas. 2003 LMP Juniorów 12-letnich Dębica
22. Klecha Dawid
- Im 100m st. klas.
- Im 200m st. klas. 2003 MPSzk. Racibórz
23. Kulińska Beata
- IIIm 200m st. grzb. 2004 ZMP Juniorów 15-letnich Lublin
24. - Klecha Dawid
– IIIm 100m st.klas. 2004 ZMP Juniorów 13-letnich Ciechanów
25. Klecha Dawid
– IIIm 100m st.klas. 2004 LMP Juniorów 13-letnich Oświęcim
26. Kulińska Beata
- IIm 200m st. grzb. 2004 LMP Juniorów 15-letnich Poznań
- IIIm 100m st. grzb. 2004 LMP Juniorów 15-letnich Poznań
27. Klecha Dawid
Im – 50m st.klas.
- Im – 100m st.klas. 2005 ZMP Juniorów 14-letnich Zamość
28. Kulińska Beata
- IIm 200m st. grzb.
- IIIm 100m st. grzb. ZMP Juniorów 16-letnich 2005 Opole
29. Fijoł Michał
– IIm 100m st. klas. 2005 MPSzk. Racibórz
30. Klecha Dawid
– IIm – 50m st.klas.
- IIm – 100m st.klas. 2007 LMP Juniorów 16-letnich Opole
31. Klecha Dawid
- IIm – 100m st.klas. 2007 MPSzk. Racibórz
32. Salamon Jonasz
- IIIm – 100m st. grzb
- IIIm – 200m st. grzb.
- IIIm – 200m st. zm. 2008 ZMP Juniorów 12-letnich Ostrowiec
33. Salamon Jonasz
- IIm – 100m st. grzb
- IIm – 200m st. grzb 2009 MPSzk. Racibórz
34. Salamon Jonasz
- IIIm – 100m st. grzb.
- IIIm – 200m st. zm. 2008 LMP Juniorów 13-letnich Gorzów
35. Salamon Jonasz
- IIm – 200m st. grzb. 2010 ZMP Juniorów 14-letnich Zamość
36. Kowalska Eliza
- IIm – 100m st. klas. 2010 KMP 10-latków Rybnik
- IIIm – 50m st. klas. 2010 KMP 10-latków Rybnik

Jonasz Salamon 3x 3 m ZMP Ostrowiec 2008

Dawid Klecha 2x 1 m ZMP Zamość 2005

Dawid Klecha 2 m MPSz Racibórz 2007

Galeria Medalistow.ppt

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale