Wspomnienia

Natalia
W kwietniu miałam możliwość wyjazdu do Anglii. Troszkę obawiałam się, że mój angielski nie jest dość dobry. Jednak rodzina, u której mieszkałam, pomogła mi wyzbyć się tej bariery, co niezwykle ułatwiło mi pobyt. Wszystkie prezentacje przygotowane przez uczniów z pozostałych krajów partnerskich były znakomite, a jeden z uczniów z Portugalii doskonale władał angielskim. Mam nadzieję, że nasze przedstawienie dotyczące zużycia energii również nie było złe...(używanie języka angielskiego przed taką liczbą słuchaczy jest bardzo stresujące). Jednak wiele mogliśmy się nauczyć na temat zużycia energii. Wszystkie badania w tym zakresie były nadzwyczaj ciekawe. Zdałam sobie sprawę, jak wiele należy jeszcze zrobić,aby chronić środowisko naturalne.          

Ada
Wyjazd do Niemiec był fantastyczny! Wiele mogłam się nauczyć o kulturze tego kraju. Wszyscy ludzie, których spotkałam byli dla mnie niezmiernie mili. Najbardziej podobało mi się zwiedzanie zamku wraz z Steffi (u której mieszkałam) oraz z jej przyjaciółmi. Miałam również okazję przyjrzeć się niemieckiej szkole (Kathe-Kollwitz-Schule). Ta szkoła (do której uczęszczają moi nowi niemieccy przyjaciele) jest bardzo kolorowa. Uczniowie i nauczyciele są niezwykle mili. Dziękuję Wam wszystkim.                

 

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale