Lista kandydatów do klas siódmych w SSP nr 2

Lista kandydatów do klas siódmych

przyjętych do Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2

w Radlinie na rok szkolny 2017/2018.

 

klasa 7a pływacka
1. Adamus Wiktoria
2. Chrzanowski Jakub
3. Dębowski Paweł
4. Dudek Dariusz
5. Fizia Wiktoria
6. Gościniak Kamil
7. Jajko Julia
8. Klimek Amelia
9. Kobyliński Bartosz
10. Kozubowicz Julia
11. Kurzak Kamil
12. Naciuk Gracjan
13. Niedźwiecka Kornelia
14. Rok Jakub
15. Rok Szymon
16. Rotkegel Igor
17. Szulczyk Dorian
18. Szóstek Jakub
19. Szydło Emilia
20. Śliwiński Tomasz

 

klasa 7b siatkarska
1. Brachman Marcin
2. Brachmańska Michalina
3. Cyran Zofia
4. Granieczny Maksymilian
5. Grzegorzewska Marta
6. Jeż Oliwier
7. Kabut Nikola
8. Kaszkarot Wiktoria
9. Kurzeja Kamil
10. Lenczewska Barbara
11. Matczak Patrycja
12. Menżyk Julia
13. Mika Oliwia
14. Niewadomska Julia
15. Podleśny Paweł
16. Przybyło Oliwier
17. Ptaszyński Robert
18. Ryszka Marek
19. Sobik Oskar
20. Wróblewski Kamil
21. Wyputa Robert
22. Zniszczoł Aleksandra 

 

klasa 7c integracyjna
1. Bukała Zofia
2. Chrobok Błażej
3. Gruszecka Viktoria
4. Grzonka Julia
5. Grzonka Małgorzata
6. Kopocz Klaudia;
7. Manjurka Łukasz
8. Mrówka Oliwia
9. Musioł Patryk
10. Paluszek Agata
11. Paszęda Mateusz
12. Pawełek Krzysztof
13. Radecka Zuzanna
14. Rutkowska Malina
15. Rymanowska Eliza 
16. Stankowiak Mateusz
17. Stompel Martyna
18. Wojcieszenko Adam
19. Zagraba Szymon

  

klasa 7d bilingwalna
1. Adamczyk Martyna
2. Bugla Julia
3. Chwedczuk Rafał
4. Czech Martyna
5. Dąbrowska Julia
6. Dzierżawa Bartosz
7. Firut Aleksandra
8. Gwiazda Magdalena
9. Kozłowski Aleksander
10. Kwiatoń Karolina
11. Marcol Wiktoria
12. Mika Ksawery
13. Pawlak Tymoteusz 
14. Przybyłek Natalia
15. Pyrcik Tatiana
16. Różański Aleksander
17. Smołka Martyna
18. Stuka Kewin
19. Szczotok Andrzej
20. Sznapka Natalia
21. Twardzik Kamil
22. Warmuża Eryk

  

klasa 7e ogólna
1. Bryniarska Wiktoria
2. Bryniarski Oskar
3. Kałuża Martyna
4. Krótki Roksana
5. Mania Szymon
6. Pawelec Oliwier
7. Paczóska Dominika
8. Pikulicka Klaudia
9. Pikulicka Magdalena
10. Polnik Magdalena
11. Spandel Łukasz
12. Suflida nikola
13. Tront Oliwia 

 

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale