Lista kandydatów do klas czwartych w SSP nr 2

Lista kandydatów do klas czwartych

przyjętych do Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2

w Radlinie na rok szkolny 2017/2018.

 

klasa 4a pływacka
1. Bujak Zuzanna
2. Buryba Wiktor
3. Fejkiel Matylda
4. Kempa Aleksander
5. Kosmala Oliwier
6. Kowalska Zofia
7. Kowalski Karol
8. Kozik Maria
9. Kruczek Nadia
10. Landsfoit Olga
11. Maroszek Alex
12. Moskała Nadia
13. Mura Patryk
14. Nowak Jacek
15. Polonius Filip
16. Pytlik Daria
17. Rok Mikołaj
18. Skupin Wiktoria
19. Szymiczek Jakub
20. Woźnica Kalina
21. Ziarnik Otylia

  

klasa 4b siatkarska
1. Bednarz Oliwia
2. Bluszcz Oliwier
3. Cebula Kondrad
4. Cebula Tymoteusz
5. Ganczarczyk Aleksandra
6. Gastołek Wiktor
7. Grzybek Mateusz
8. Grzywacz Filip
9. Grzywacz Maria
10. Jakubiec Maciej
11. Jurochnik Daniel
12. Molenda Wojciech
13. Ogrocki Kuba
14. Olejniczak Kamil
15. Piekarczyk Patryk
16. Pingielski Kamil
17. Potrząsaj Dawid
18. Skaba Viktoria

  

klasa 4c integracyjna
1. Bednarek Natalia
2. Cichy Karolina
3. Durczok Paweł
4. Gajda Antonina
5. Grabowski Seweryn
6. Klinkiewicz Robert
7. Kozub Kacper
8. Kułakowski Mateusz
9. Morawiec Kacper
10. Muczyń Szymon
11. Nawrat Jacek
12. Nelke Oliwia
13. Plutowska Aleksandra
14. Ucher Paweł
15. Warzecha Oliwia

  

klasa 4d szermierka + gimnastyka
1. Bluszcz Blanka
2. Burdzik Kaja
3. Grabowska Emilia
4. Huwer Tymoteusz
5. Irczyk Martyna
6. Kaczmarz Amelia
7. Kakol Milena
8. Legierski Tomasz
9. Masiubańska Maja
10. Misiak Laura
11. Nachrebecka Anna
12. Niedźwiedzki Jakub
13. Orzechowska Jessica
14. Sauer Oktawian
15. Skiba Ryszard
16. Szok Wiktoria
17. Wróblewski Bartosz
18. Zacha Zuzanna

  

klasa 4e ogólna
1. Bajerowska Patrycja
2. Dobies Krzesimir
3. Drzeniek Radosław
4. Jeszka Nikodem
5. Gałczyński Maciej
6. Gatnar Julia
7. Hodzińska Amelia
8. Kołek Mateusz
9. Kryszkiewicz Sebastian
10. Kulas Krystian
11. Łatka Alexander
12. Mrozik Igor
13. Niewiadomska Jesica
14. Pukowiec Alicja

15. Radecka Kaja
16. Salamon Angelika
17. Sobik Michał
18. Stankowiak Wiktoria
19. Śmietana Oliwia
20. Wala Natasza
21. Warych Christopher
22. Warzeszka Natalia

  

klasa 4f ogólna
1. Adamczyk Filip
2. Bednarski Kamil
3. Bizoń Zuzanna
4. Blanik Miłosz
5. Brzezinka Jacek
6. Jackson Landon
7. Klima Nadia
8. Kolorz Patryk
9. Kopczyk Nikola
10. Krupa Bartosz
11. Kubica Julia
12. Lachowicz Kacper
13. Menżyk Maja
14. Pawlaczyk Adrian 
15. Pawlak Nina
16. Rezner Emilia
17. Salwiczek Michalina
18. Sobik Emma
19. Strzała Lena
20. Szafranek Layla
21. Szwejczewska Nina
22. Tkocz Alicja 

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale