Lista uczniów, którzy pozytywnie zdali testy sprawnościowe oraz testy kompetencji językowych

 NA ROK SZKOLNY 2017/18

 

Klasa 4 – gimnastyka sportowa


1. Bluszcz Blanka
2. Burdzik Kaja
3. Grabowska Emilia
4. Irczyk Martyna
5. Kaczmarz Amelia
6. Kąkol Milena
7. Nachrebecka Anna
8. Orzechowska Jessica
9. Skiba Ryszard
10. Strzała Lena

11. Zacha Zuzanna


Klasa 4 – pływanie


1. Bujak Zuzanna
2. Buryba Wiktor
3. Fejkiel Matylda
4. Kruczek Nadia
5. Kozik Maria
6. Kosmala Oliwier
7. Kowalska Zofia
8. Kowalski Karol
9. Kempa Aleksander
10. Landsfoit Olga
11. Maroszek Alex
12. Moskała Nadia

13. Mura Patryk
14. Nowak Jacek
15. Polonius Filip
16. Pytlik Daria
17. Rok Mikołaj
18. Skupin Wiktoria

19. Szymiczek Jakub
20. Woźnica Kalina
21. Ziarnik Otylia


Klasa 4 - siatkówka


1. Bednarz Oliwia
2. Bluszcz Oliwier
3. Cebula Konrad
4. Cebula Tymoteusz
5. Ganczarczyk Aleksandra
6. Gastołek Wiktor
7. Grzybek Mateusz
8. Grzywacz Filip
9. Grzywacz Maria
10. Jakubiec Maciej
11. Jurochnik Daniel
12. Molenda Wojciech
13. Ogrodzki Kuba
15. Olejniczak Kamil
16. Piekarczyk Patryk
17. Pingielski Kamil
18. Potrząsaj Dawid
19. Skaba Victoria
20. Szymiczek Jakub


Klasa 4 - szermierka


1. Huwer Tymoteusz
2. Legierski Tomasz
3. Masiubańska Maja
4. Misiak Laura
5. Niedźwiedzki Jakub
6. Sauer Oktawian
7. Szolc Wiktoria
8. Wróblewski Bartosz


Klasa 7 – szermierka


1. Chrzanowski Jakub
2. Dudek Dariusz
3. Gościniak Kamil
4. Niedźwiecka Kornelia
5. Szóstek Jakub
6. Śliwiński Tomasz


Klasa 7 – siatkówka chłopców


1. Brachman Marcin
2. Granieczny Maksymilian
3. Jeż Olivier
4. Kurzeja Kamil
5. Ptaszyński Robert
6. Podleśny Paweł
7. Przybyło Oliwier
8. Ryszka Marek
9. Sobik Oskar
10. Wróblewski Kamil
11. Wyputa Robert


Klasa 7 – siatkówka dziewcząt


1. Brachmańska Michalina
2. Cyran Zofia
3. Grzegorzewska Marta
4. Kabut Nikola
5. Kaszkarot Wiktoria
6. Lenczewska Barbara
7. Menżyk Julia
8. Reinhold Nikola
9. Zniszczoł Aleksandra


Klasa 7 – pływanie


1. Adamus Wiktoria
2. Dębowski Paweł
3. Firut Aleksandra
4. Fizia Wiktoria
5. Jajko Julia
6. Klimek Amelia
7. Kobyliński Bartosz
8. Kozubowicz Julia
9. Kurzak Kamil
10. Naciuk Gracjan
11. Rok Jakub
12. Rok Szymon
13. Rotkegel Igor
14. Szulczyk Dorian
15. Szydło Emilia

 

Lista osób, które pozytywnie przeszły test kompetencji językowych

 do klasy bilingwalnej.

 

1. Adamczyk Martyna
2. Bugla Julia
3. Chwedczuk Rafał
4. Czech Martyna
5. Dąbrowska Julia
6. Dzierżawa Bartosz
7. Firut Aleksandra
8. Gwiazda Magdalena
9. Kozłowski Aleksander
10. Kwiatoń Karolina
11. Marcol Wiktoria
12. Mika Ksawery
13. Pawlak Tymoteusz
14. Przybyłek Natalia
15. Pyrcik Tatiana
16. Rduch Liliana
17. Różański Aleksander
18. Smolka Martyna
19. Stuka Kevin
20. Szczotok Andrzej
21. Sznapka Natalia
22. Twardzik Kamil
23. Warmuża Eryk 
 

 
 
 
 
 
 

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować
z subskrypcji.

 
Na stronę szkoły zaglądam:

Codziennie
Co kilka dni
Raz na kilka tygodni
Prawie wcale