Inne zawody

XXIV Bieg Gazety Wodzisławskiej-Memoriał im. Leszka Kowalczyka

2016-09-27 14:56

W piątek, 23 września 2016, nasza szkoła wzięła udział w XXIV Biegu Gazety Wodzisławskiej-Memoriał im. Leszka Kowalczyka. W kategorii SP dziewcząt drugie miejsce zdobyła Emilia Szydło (6a) jako szósta przebiegła Kornelia Niedźwiedzka (6a). W kategorii Gimnazjum dziewcząt na trzecim miejscu uplasowała się Manuela Kaźmierczak (Ia). Honoru chłopców obronił nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Patas, który zajął drugie miejsce w kategorii Open.

Jesienny bieg przełajowy

2016-09-16 20:59

W dniu 14 września 2016 odbyły się zawody "Jesienny bieg przełajowy" - dla przedszkoli i szkół podstawowych - w ramach "Europejskiego tygodnia sportu", zorganizowane przez MOSiR Radlin we współpracy z Zespołem Szkół Sportowych w Radlinie. Poznajcie wyniki naszych uczniów.

Wiosenne przełaje w Radlinie

2016-06-03 15:41

Dnia 30.05.2016 uczniowie naszej szkoły podstawowej wraz z opiekunami: Agatą Macionczyk, Bartoszem Frątczakiem oraz Tomaszem Patasem wybrali się na zawody lekkoatletyczne – Wiosenne Przełaje w Radlinie. Na zawodach uczniowie startowali w trzech kategoriach: klasy I i II, klasy III i IV oraz klasy V i VI.

Mikołajkowe Zawody Pływackie

2015-12-13 23:09

Merry Christmas! To już świąteczny czas! Tak również było 7 grudnia na pływalni w Radlinie. Zespół Szkół Sportowych zorganizował, w tym dniu, zawody pływackie, cieszące się co roku wielką popularnością oraz zainteresowaniem. Tradycyjnie wzięli w nich udział uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej oraz pływacy z klas sportowych.

Sportowcy z ZSS biorą udział w XXIII Biegu Gazety Wodzisławskiej

2015-09-28 21:27

Dnia 25 września 2015 r., uczniowie naszej szkoły (szkoła podstawowa i gimnazjum) oraz nauczyciel wychowania fizycznego Tomasz Patas wzięli udział w zawodach lekkoatletycznych w XXIII Biegu Gazety Wodzisławskiej – Memoriał im. Leszka Kowalczyka. W podsumowaniu wyników wszystkich uczestników zawodów nasza szkoła zajęła: II miejsce – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 oraz VI miejsce – Sportowe Gimnazjum nr 2.

Mikołajkowe zawody pływackie

2014-12-17 22:47

Na pływalni w Radlinie, 10 grudnia 2014 r., odbyły się coroczne Zawody Mikołajkowe. Tradycyjnie wzięli w nich udział wszycy uczniowie klas trzecich oraz pływacy z klas sportowych. Ponad stuosiemdziesięciu zawodników, startujących w siedmiu różnych konkurencjach, rywalizowało o miano najlepszych pływaków wśród uczniów Zespołu Szkół Sportowych. Rywalizacja odbywała się w bardzo sympatycznej atmosferze - oczywiście w towarzystwie Świętego Mikołaja. Najlepsi zawodnicy zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami oraz różnorodnymi upominkami.

XXII Bieg Uliczny Gazety Wodzisławskiej

2014-10-02 20:01

Mimo niepogody, 26 września 2014 roku blisko 300 zawodników stanęło na starcie XXII Biegu Ulicznego Gazety Wodzisławskiej - Memoriału im. Leszka Kowalczyka. O zwycięstwo walczyli nasi uczniowie zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum. Swoich sił spróbować mogli także nauczyciele.

Turniej badmintona

2014-03-06 23:11

W lutym uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w powiatowym turnieju badmintona w kategorii dziewcząt i chłopców. Reprezentację stanowili: Weronika Skotnica (6b), Zuzia Woźnica (5d), Kamil Konieczny (6b), Łukasz Firut (6b). Dziewczęta zajęły pierwsze miejsce – premiowane awansem do zawodów rejonowych. Chłopcy uplasowali się na miejscu trzecim za SP Pszów i SP Połomia.

Rozgrywki piłki ręcznej

2014-03-04 21:51

Uczennice klas gimnazjalnych wzięły udział w rozgrywkach piłki ręcznej. W pierwszym etapie (grupowym) nasze zawodniczki oraz zawodniczki z Gorzyc, Skrzyszowa, Gołkowic i Turzy rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Dziewczyny naszego gimnazjum wygrały wszystkie swoje mecze i z pierwszego miejsca awansowały do finału powiatu razem ze Skrzyszowem , który zajął miejsce drugie. Z drugiej grupy awansowały gimnazja z Marklowic i nr 1 z Wodzisławia. W finale wstępnie rozgrywano mecze „na krzyż”. Nasze uczennice zmierzyły się z „wodzisławską” Jedynką a Marklowice ze Skrzyszowem.

Bieg uliczny "Gazety Wodzisławskiej"

2013-11-23 16:39

Pod koniec tygodnia, 27.09.2013r. odbyła się kolejna impreza biegowa „Bieg uliczny Gazety Wodzisławskiej”. Bieg ten jest zaliczany do tzw. imprez masowych. Nasi uczniowie zmagali się w bardzo licznej stawce uczniów klas podstawowych, osobno dziewcząt i chłopców klas 4-6. W biegu dziewcząt na najwyższym stopniu podium uplasowała się Eliza Gruszczyk.

Prawie jak Messi ...

2013-01-28 20:45

Uczniowie naszej szkoły brali udział w Turnieju Młodych Talentów, który odbył się w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie. Pierwsze miejsce zajęła silna grupa klas trzecich w składzie: Patryk Bizoń, Łukasz Warzecha, Konrad Stisz, Adrian Langer, Jakub Kiermaszek, Dominik Komorek, Kamil Strączek, Wojtek Nowosielski i Alicja Bzowska. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

Srebrny medal Dawida Niżnika w Drużynowych Mistrzostwach Polski

2012-12-09 17:45

W dniach 16-17 listopada uczeń naszej szkoły Dawid Niżnik z klasy I A Gimnazjum, należący do Klubu Gimnastycznego "Radlin", brał udział w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej, które odbyły się w Bydgoszczy. Wraz z kolegami z drużyny startowali w kl. II i wywalczyli drugie miejsce i tytuł WICEMISTRZÓW POLSKI. Gratulujemy!

XIX Bieg Gazety Wodzisławskiej

2011-09-28 08:58

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w cyklicznej imprezie biegowej – „ XIX Bieg Gazety Wodzisławskiej”, która odbyła się 23.09.2011r. na wodzisławskim rynku.

Indywidualne Mistrzostwa Śląska w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn

2011-05-09 22:34

W dniu 16 kwietnia 2011r. w Klubie gimnastycznym w Radlinie odbyły się INDYWIDUALNE MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W GIMNASTYCE SPORTOWEJ MĘŻCZYZN. W zawodach uczestniczył uczeń naszej szkoły Dawid Niżnik z klasy 5a, który zajął II miejsce. Trenerem Dawida jest nauczyciel ZSS Tomasz Patas. Obu Panom gratulujemy!

Zwyciężyli w finale rejonowych rozgrywek piłki ręcznej chłopców

2011-04-05 18:01

30 marca w MOSiR w Radlinie został rozegrany finałowy mecz piłki ręcznej chłopców pomiędzy drużyną reprezentującą ZSS - Sportowe Gimnazjum nr 2 z Radlina i Gimnazjum nr 1 z Jastrzębia Zdroju. Drużyna Sportowego Gimnazjum nr 2 otrzymała awans do wojewódzkiego półfinału piłki ręcznej chłopców.

Strony: | 1 | 2 |

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować