Piłka siatkowa

Polska reprezentacja w półfinale MŚ ISF - PAPEETE 2017

2017-05-31 22:29

W dniach 27.05-3.06 2017 r. w stolicy Polinezji Francuskiej - Papeete odbywają się Mistrzostwa Świata Szkół w Siatkówce Plażowej. Udział w tej prestiżowej imprezie zagwarantowali sobie młodzi mieszkańcy naszego regionu zdobywając w ubiegłym roku, jako drużyna Zespołu Szkół Sportowych w Radlinie, tytuł Mistrzów Polski Gimnazjady w tej dyscyplinie. Reprezentacja Polski w składzie: Beniamin Granieczny (Czernica), Jakub Bugajski (Radlin) i Wojciech Szwed (Racibórz ), obecnie uczniowie klasy siatkarskiej pod patronatem ZAKSY w I LO im. Henryka Sienkiewicza w Kędzierzynie-Koźlu.

Sukces naszych drużyn w rozgrywkach mini siatkówki "Kinder + Sport 2016" w województwie śląskim

2016-06-07 12:50

Dnia 5.06.2016r. w kategorii "dwójek": Maksymilian Granieczny, Marek Ryszka i Dawid Krypczyk zdobyli srebrny medal i zapewnili sobie awans do finału Mistrzostw Polski "Kinder + Sport 2016", który odbędzie się w dniach 7-10.07.2016r. w Częstochowie. W kategorii "czwórek": Dominik Komorek, Mateusz Buchta, Marcin Martyna, Wojciech Nowosielski oraz Marcin Orzelski zajęli VI miejsce.

III  miejsce  siatkarek  Zespołu  Szkół  Sportowych  nr 2  w  Radlinie  w  półfinale  wojewódzkim!

III miejsce siatkarek Zespołu Szkół Sportowych nr 2 w Radlinie w półfinale wojewódzkim!

2016-05-16 23:05

Dnia 13.05.2016 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się turniej półfinałowy wojewódzki w piłce siatkowej dziewcząt gimnazjum. Los sprawił, że w półfinale zawodów graliśmy z Gimnazjum nr 1 z Rybnika. Po bardzo wyrównanej i zaciętej grze uczennice naszej szkoły przegrały 0:2. Natomiast w meczu o III miejsce dziewczęta stanęły na wysokości zadania i wygrały 2:1 z gimnazjum z Krzanowic.

Siatkarski sukces uczniów Sportowego Gimnazjum!!!

2016-04-16 12:50

Dziewczęta i chłopcy naszej szkoły awansowali do półfinału wojewódzkiego w piłce siatkowej szkół gimnazjalnych. Szczególne gratulacje należą się dziewczętom, które w finale powiatu w pokonanym boju po zaciętej walce (wygrana 2:1) pozostawiły najpierw uczennice Gimnazjum nr 3 z Wodzisławia Śl., złożone z zawodniczek klubu siatkarskiego MKS Zorza Wodzisław Śl., a w finale zawodów rejonowych wygrały 2:0 (25:23, 25:19) z siatkarkami Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Jastrzębiu Zdroju!!! Tym samym osiągnęły najlepszy wynik w historii żeńskiej siatkówki Zespołu Szkół Sportowych!!!

Chłopcy na medal

2015-05-05 15:14

W dniach 1-3 maja 2015 w Tarnowie Podgórnym odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w siatkówce, w których wystąpił nasz zespół SK JSW KOKS Radlin.

Udany debiut najmłodszych siatkarek

2015-01-28 09:01

W sobotę, 24 stycznia, w Mikołowie odbył się pierwszy turniej minisiatkówki dziewcząt w kategorii dwójek. Swoje spotkania rozegrało 48 zespołów ze 136 zgłoszonych do rozgrywek. Drużyna Zespołu Szkół Sportowych znalazła się w grupie z zespołami z SP 6 Jastrzębie, KPKS Halemba IV i MKS Zorza Wodzisław II. W ostatnim meczu w swojej grupie Julia Mężyk, Zosia Cyran i Wiktoria Kaszkarot pokonały po zaciętym spotkaniu KPKS Halemba 2-1 (12:15, 15:7, 11:4). Turniej rewanżowy odbędzie się po feriach. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy awansują do kolejnego etapu.

II miejsce siatkarek ze Sportowego Gimnazjum w zawodach finałowych powiatu

2014-02-27 19:02

Drużyna Gimnazjum Sportowego nr 2 w Radlinie zajęła II miejsce w zawodach finałowych powiatu w piłce siatkowej dziewcząt. W finale wystąpiło sześć szkół wyłonionych z trzech turniejów półfinałowych. Dziewczyny wygrały wszystkie spotkania, ulegając jedynie po wyrównanej grze Gimnazjum nr 3 z Wodzisławia.

Awans naszych siatkarek do Półfinału Mistrzostw Polski

2013-04-16 15:16

Młodziczki Zorzy (w tym 4 uczennice naszej szkoły: Alicja Skowron z nr 4, Dominika Dziwisz z nr 2, Marta Molęda z nr 11 i Magdalena Jaskólska z nr 3) awansowały do Półfinału Mistrzostw Polski w siatkówce.

Siatkarze ze SSP Mistrzami Śląska

2012-06-04 19:20

25 maja w Zespole Szkół Sportowych w Radlinie został rozegrany Finał Wojewódzki Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców. Po bardzo zaciętej walce zwyciężyła drużyna gospodarzy, zdobywając tytuł mistrzowski województwa śląskiego.

Medaliści Mistrzostw Śląska w minisiatkówce chłopców

2012-05-16 19:12

13 maja w Mikołowie odbyły się finały Mistrzostw Śląska w minisiatkówce chłopców Kinder+Sport. Cały cykl rozgrywek rozpoczął się na początku roku i składał się z czterech turniejów eliminacyjnych i dwóch półfinałowych, a do majowych finałów awansowało po osiem najlepszych zespołów w każdej kategorii. Bardzo dobrze spisali się młodzi zawodnicy Siatkarskiego Klubu Górnik Radlin na co dzień trenujący w Zespole Szkół Sportowych w Radlinie.

Młodzi siatkarze awansowali do finału wojewódzkiego

2012-05-04 21:21

W piątek 27 kwietnia, w Zespole Szkół Sportowych, rozegrany został półfinał wojewódzki w mini piłce siatkowej chłopców. Wystąpiły w nim szkoły SP 5 z Czechowic-Dziedzic, SP 15 z Raciborza, SP 18 z Rybnika i SSP nr 2 - gospodarze z Radlina. Stawką turnieju był awans do finału wojewódzkiego.

Radlińscy siatkarze wśród najlepszych w kraju

2011-09-09 09:58

Filip Grygiel, Jakub Bugajski i Benjamin Granieczny – to trójka zawodników z radlińskiego Zespołu Szkół Sportowych, którzy w nieoficjalnych Mistrzostwach Polski w minisiatkówce „Kinder +”, awansowali do ogólnopolskiej części turnieju.

Finał rejonowej gimnazjady w Radlinie

2011-04-01 15:30

Drużyna Gimnazjum Sportowego wygrała finał rejonowej Gimnazjady, który odbył się 25.03.2011 w Radlinie. Przeciwnikiem było Gimnazjum nr 10 Mistrzostwa Sportowego z Jastrzębia Zdroju. Mecz zakończył się zdecydowanym zwycięstwem 3:0 (25:10, 25:11, 25:23)

Turniej gimnazjalny GIMLI 2011 w Kędzierzynie-Koźlu

2011-04-01 15:11

Drużyna Gimnazjum Sportowego wzięła udział w turnieju gimnazjalnym GIMLI 2011, który odbył się 16.03.2011 w Kędzierzynie-Koźlu. Uczestniczyło 10 zespołów. Turniej rozgrywany był w 3 grupach. Zwycięzcy grup spotkali się w finale. Finałową grupę wygrali nasi uczniowie, wygrywając cały turniej. MVP turnieju został wybrany Błażej Popis a najlepszym atakującym Krzysztof Pustelnik.

Półfinał wojewódzki mini piłki siatkowej chłopców

2010-05-11 19:32

5 maja 2010r. w ZSS w Radlinie rozegrano półfinał wojewódzki mini piłki siatkowej chłopców. O wejście do finału walczyły cztery drużyny.

Strony: | 1 |

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować