Zawody Śląskiego Związku Sportowego

Drużynowe biegi przełajowe – awans do finału

2017-05-06 20:47

Dnia 5 maja odbył się półfinał wojewódzki drużynowych biegów przełajowych, na których nasza szkoła zaprezentowała się jak zwykle wyśmienicie. W kategorii szkół podstawowych dziewczyny zdobyły 2 miejsce, chłopcy 3 miejsce. W kategorii gimnazjów dziewczyny zdobyły 3 miejsce, a chłopcy 1 miejsce i tym samym uzyskali awans do finału wojewódzkiego :-)

Półfinał powiatu koszykówki dziewcząt

2016-12-01 09:25

30 listopada na parkiecie radlińskiego MOSiRu odbyły się zawody koszykówki dziewcząt. Po bardzo emocjonujących i walecznych meczach ostatecznie pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum z Turzy Śl., a drugie miejsce Gimnazjum w Marklowicach. Obie drużyny przeszły do kolejnego etapu rozgrywek- finału powiatu.

Sztafetowe biegi przełajowe

2016-10-11 15:52

W dniu 10.10.2016 r., w Wodzisławiu Śląskim, odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe. W kategorii szkół podstawowych dziewczyny wywalczyły drugie miejsce, chłopcy również przybiegli jako drudzy na metę, co dało naszej szkole podstawowej w klasyfikacji ogólnej pierwsze miejsce. Dziewczyny, reprezentujące nasze gimnazjum, wywalczyły siódme miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na szóstym miejscu.

II miejsce w powiecie dla drużyny dziewcząt w czwórboju!

2016-05-18 21:10

Dnia 12 maja w Wodzisławiu Śląskim odbył się Finał Powiatu w Czwórboju – zawody lekkoatletyczne dla uczniów klas szkoły podstawowej, na które składają się 4 konkurencje: bieg krótki, rzut piłeczką palantową, skok w dal oraz bieg długi. Dziewczęta, które zacięcie rywalizowały w tych konkurencjach to: Emilia Szydło, Manuela Kaźmierczak, Zofia Cyran, Alicja Zubczyńska, Julia Menżyk, Małgorzata Adamczyk oraz Weronika Mania. Uczennice poradziły sobie świetnie zdobywając II miejsce w powiecie!

II miejsce drużyny chłopców podczas zawodów XXIV Memoriału Jana Margicioka i Leopolda Hałaczka

2016-05-02 09:13

W czwartek 28 kwietnia w Rydułtowach odbyły się zawody - XXIV Memoriał Jana Margicioka i Leopolda Hałaczka - harcmistrzów i poruczników Armii Krajowej. Jest to uliczny bieg sztafetowy, w którym drużyna składa się z 5 zawodników. Uczniowie naszego gimnazjum bardzo dobrze na nich wypadli. Chłopcy po zaciętej walce zdobyli 2 miejsce, a dziewczyny zajęły 9 miejsce.

Mini siatkarze w półfinale województwa

2016-04-16 12:46

Uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 wygrali 2:0 (25:17, 25:17) ze Szkoła Podstawową nr 3 w Jastrzębiu Zdroju w finale Rejonu w mini siatkówce chłopców i awansowali do turnieju półfinałowego województwa śląskiego.

"Gry i zabawy" - awans do półfinału wojewódzkiego

2016-04-13 09:12

W dniu 8 kwietnia 2016 roku nasi najmłodsi uczniowie przystąpili do rywalizacji w turnieju "Gier i zabaw". Uczniowie klas II i III szkoły podstawowej rywalizowali w finale rejonowym ze szkołami: SP 16 w Wodzisławiu Śląskim, SP w Gołkowicach oraz SP w Lubomi.

Turniej Coca-Cola Cup 2016

2016-04-04 14:24

31 marca w Gimnazjum w Lyskach odbyła się 1 runda rozgrywek piłkarskich. W pierwszym meczu Nasi uczniowie pokonali drużynę gospodarzy 1:0. W drugim meczu nieznacznie ulegliśmy zespołowi z Pszowa 2:3. Piłkarze z Pszowa w meczu z Lyskami wygrali 3:2 zajmując pierwsze, my zaś drugie miejsce w grupie „U”.

Półfinał powiatu - zawody piłki ręcznej chłopców

2016-02-08 19:24

3.02.2016 r. w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Radlinie odbyły się zawody - półfinał powiatu piłki ręcznej chłopców (gimnazjum). Do finału zakwalifikowała się nasza szkoła, która zajęła I miejsce i Gimnazjum nr 3 z Wodzisławia Śl.

Awans dziewcząt do finału wojewódzkiego

2015-10-27 16:42

Dziewczęta klas szkoły podstawowej w składzie: Emilia Szydło (5a), Małgorzata Adamczyk (6a), Alicja Bzowska (6a), Weronika Mania (6a), Alicja Zubczyńska (6a) oraz Manuela Kaźmierczak (6a) pokonały swoje przeciwniczki na szczeblu powiatu 20.03.2015 oraz rejonu 23.10.2015 uzyskując awans do finału wojewódzkiego w sztafetowych biegach przełajowych, który odbędzie się 05.11.2015 w Rudzie Śląskiej.

Jesienne biegi przełajowe

2015-10-09 21:16

Dnia 6 października 2015 r. uczniowie naszej szkoły (Szkoła Podstawowa nr 2) wzięli udział w Jesiennych Biegach Przełajowych zorganizowanych na Boisku Sportowym MOSiR w Radlinie. Najlepiej spisali się chłopcy najstarszej kategorii wiekowej, gdyż zajęli wszystkie trzy miejsca na podium. Są to: Bizoń Patryk (6a) – I miejsce, Szulczyk Dorian (5a) – II miejsce i Pawełek Szymon (6a) – III miejsce.

2015-03-05 19:11

Pod koniec lutego nasi najmłodsi uczniowie przystąpili do rywalizacji w turnieju "Gier i zabaw". Uczniowie klas II i III szkoły podstawowej rywalizowali w finale powiatowym ze szkołami: SP 9 w Wodzisławiu Śląskim, SP 16 w Wodzisławiu Śląskim oraz SP w Gołkowicach. Klasa II w rywalizacji zajęła 2 miejsce, a klasa III okazała się bezkonkurencyjna. Suma punktów klas II i III zadecydowała o naszym zwycięstwie.

Hurraaa!!! Dostaliśmy się do etapu wojewódzkiego!

2014-10-21 09:15

16 października dziewczyny kolejny raz, dosyć dużą przewagą, pokonały rywalki w Biegach Sztafetowych w Wodzisławiu Śląskim i przeszły do następnego etapu - na szczebel województwa. Nowak Paulina, Oślizło Karolina, Kaźmierczak Manuela, Modzelewska Wiktoria, Skupień Patrycja, Gruszczyk Eliza, Bzowska Alicja okazały się znowu niedoścignione i tym samym wybiegały sobie pierwsze miejsce na szczeblu rejonu.

Biegi sztafetowe

2014-10-03 09:57

30 września 2014 r. odbyły się Biegi Sztafetowe w Wodzisławiu Śląskim na „Balatonie”. Uczniowie naszej szkoły bardzo dobrze sobie poradzili.

Złota passa podtrzymana

2014-06-05 13:52

Nasza Sportowa Szkoła Podstawowa, po raz trzeci z rzędu, zdobyła Mistrzostwo Śląska w mini piłce siatkowej chłopców. W rozgrywkach Szkolnego Związku Sportowego reprezentacja szkoły nie miała sobie równych w zawodach powiatowych, rejonowych, półfinale wojewódzkim i finale rozgrywanym 4 czerwca we własnej hali. Bezkonkurencyjni okazali się chłopcy, zdobywając złoty medal i prawo reprezentowania województwa śląskiego na Mistrzostwach Polski.

Strony: | 1 | 2 | 3 |

Polecamy newsletter informacyjny Urzędu Miasta Radlin. Rejestracja nie pociąga za sobą żadnych konsekwencji, w każdym momencie można zrezygnować